Skocz do zawartości

krzysztOFF

Użytkownicy
 • Ilość treści

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O krzysztOFF

 • Ranga
  XXF

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. coś jeszcze ktoś? Mój MB 149 idzie na sprzedaż... Ktoś orientuje się ile może być warte pióro z okresu 70-85 rok? Bo takie lata wskazał Pan Maciej Wardecki tego pióra... Stan bdb po serwisie u Pana Macieja.
 2. Super człowiek. Wielki pasjonat. Warto poznać osobiście.
 3. Mając na myśli alternatywę, chciałbym coś wyróżniającego się, eleganckiego, stylowego, o podobnym trzymaniu do MB 149 i podobnej jakości.
 4. Szukam alternatywy dla MB149. Może ktoś coś?
 5. Ja podpisuję dużo aktów notarialnych oraz innych dokumentów firmowych, więc kolor granatowy od MB najbardziej przypadł mi do serca. Zastanawiałem się nad Ciemną zielenią jeszcze
 6. krzysztOFF

  Montblanc 145

  Miałem okazję pisać prawie wszystkimi MB z tych wyżej modeli... Najlepiej pisze się MB 149 i to nie dlatego że jest najdroższe... Najlepiej leży w dłoni.
 7. Potrzebuję etui najlepiej oryginalne do MB 149 z lat 80siątych... Może ktoś coś?
 8. Zastanawiam się ile takie pióro jest warte? Myślę o sprzedaży tylko nie wiem na ile wycenić... Pan Maciej powiedział, że te pióra z okresu lat 70-85 są lepsze od obecnych, bardziej trwałe i wartościowe.
 9. Udało się naprawić... Część została wymieniona. Poprawiona również stalówka i zrobiona polerka. Pióro jak nowe. Naprawa trwała 2 tygodnie.
×
×
 • Utwórz nowe...