Skocz do zawartości

Pelikan Edelstein Amethyst - całkiem zniknął :(


LadyRoot

Polecane posty

Czy ktoś może wie, gdzie jeszcze dostanę atrament Pelikan Edelstein Amethyst? Całkiem zniknął ze sklepów (z czterech dostałam już zwrotkę, że zamówienie nie zostanie zrealizowane), inne "nie mają na stanie".

 

Czy ten model (kolor) mógł zostać już wycofany? To był "Look of the year 2015".

Pisałam do Pelikana, ale nie doczekałam się odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jak z innymi atramentami "Look of the year". Wyprzedadza się, bo są produkowane przez określony czas.

I może nadszedł już ten moment, że w większości sklepów już się skończyły zapasy.

Ja sobie butelkę kupiłam w sierpniu chyba, bo już wtedy zaczął się wyprzedawac... Ale u mnie sytuacja jak z każdym fioletow, zachwyt trwa krótko i nie mogę pisać tym kolorem ;) i butelka prawie pełna się kurzy ;)

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie Amethysty są w firmie Kałamarz.net, kiedyś były też w allegrowym Luks-pen,

No i jeszcze taki adres znalazłem, tylko cena wyjątkowo słona

 

https://www.biurowe-zakupy.pl/atrament-pelikan-edelstein-50ml-amethyst-fiolet-p-95837.html

 

Ale gdyby @Aventador13 znalazł u siebie w sklepiku za przyzwoitą cenę, to się chętnie zapiszę na liście kolejkowej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym od razu 2 albo 3 wzięła, jeśli ma zniknąć. Jest przepiękny :)
 
 

Teoretycznie Amethysty są w firmie Kałamarz.net, kiedyś były też w allegrowym Luks-pen,
No i jeszcze taki adres znalazłem, tylko cena wyjątkowo słona
 
https://www.biurowe-...et-p-95837.html


Niestety, w żadnym nie ma na stanie.

Edytowano przez LadyRoot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
2 godziny temu, Ziemniaczek napisał:

Nawet Amazon nie ma... Sklepiki stacjonarne (choć wątpię) lub osoby prywatne; w sklepy wątpię niestety. Chyba, że interesują cię naboje?

Mam jeszcze trochę, udało mi się kupić w lutym lub w marcu na aledrogo. Chciałem dokupić drugą butelkę i lipa. Naboje w ostateczności, choć bardziej sklonny będę kupić jakiś podobny innego producenta, ale jednak w butelce. Po prostu ekonomia... Swoja drogą to drugi fiolet z którym jest problem. I obydwa od niemieckiego producenta - pierwszy do Dark Lilac a drugi ten.... Dziwne to jest... 

Mam alternatywę i to baardzo mocną - cieniuje nieco inaczej ale sam kolor (odcień) jest idealny - ostatnio recenzowany Glare Mauve

Edytowano przez marecki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marecki napisał:

Mam jeszcze trochę, udało mi się kupić w lutym lub w marcu na aledrogo. Chciałem dokupić drugą butelkę i lipa. Naboje w ostateczności, choć bardziej sklonny będę kupić jakiś podobny innego producenta, ale jednak w butelce. Po prostu ekonomia... Swoja drogą to drugi fiolet z którym jest problem. I obydwa od niemieckiego producenta - pierwszy do Dark Lilac a drugi ten.... Dziwne to jest... 

Mam alternatywę i to baardzo mocną - cieniuje nieco inaczej ale odcień jest idelany - ostatnio recenzowany Glare Mauve

Cieszę się, że mi tylko niebieskie w głowie z racji na szkołę. Zielony i turkus mam, Oxblood też, więc pozostają tylko niebieskie - w których wyborze też skończyłem, bo Majestic Blue od Diamine mnie w pełni zadowala. Jeszcze jakiś Eclat De Sapphire i koniec ;)

 

Powodzenia w szukaniu :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...