Skocz do zawartości

Dobry wieczór


Eligiusz

Polecane posty

W moim konserwatyzmie trudno mi bedzie przekonac sie do innych kolorow. Dlugo pisałem czarnym, lecz teraz myślę o zamianie na niebieski. To do notatek. Potrzebuję też od czasu do czasu coś zaznaczyć na czerwono.

Sailor Nioi-Sumire. Klasyczny niebieski o perfekcyjnych w każdym calu właściwościach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dla konserwatystów polecam kolor brązowy, w mojej ocenie kolor ten wygląda szalenie elegancko. Czytelność ciemnych brązów w niczym nie ustępuje niebieskiemu czy czarnemu, a wygląda świetnie. Polecam spróbować, wszak w tym cały urok pióra, można dowolnie eksperymentować z kolorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zarejestrowałem się na forum. Piszę piórem ponad 30 lat. Teraz na starość, chcę udoskonalić pismo. Szukam ciągle idealnego atramentu niebieski czy czarny? Lubię też ołówki natomiast szczerze nienawidzę długopisów. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Marek

 

Witaj na PWF Marku! Udoskonalenie pisma to fajny pomysł. Również na ćwiczenie własnej cierpliwości. Za to efekty są satysfakcjonujące. Powodzenia i miłej lektury!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :)

Choć atramenty czarne i niebieskie to temat szeroki i ciekawy, nie warto się zamykać w tak ścisłych ramach. Jak już wspomniano wyżej- brązy (albo jakaś szlachetna zieleń) mogą być dobre do przełamania pierwszych lodów. Choć rzut na "głębokie wody" w stylu @VojtasK-a i @Radka. to też rozwiązanie warte uwagi. Co więcej- nie koliduje z pierwszym. Brązy z burgundami komponują się doskonale  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie masz naprawdę na imię Eligiusz. Jak miałem ze 12 lat (to było gdzieś w 1985), to byłem w kinie, w Świnoujściu, na filmie "ITy Zostaniesz Indianinem". Mam też książkę. Tam występował "Wujek Eligiusz", ksywa "Kolano", członek groźnej bandy złodziei. Grał go nieżyjący już Aleksander Fogiel. :D Witaj, tak czy inaczej

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...