Skocz do zawartości

Pomysł na prezent 50 - 100 zł


dpdt

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

 

Chciałbym poprosić Was o pomoc w wyborze prezentu dla osoby kolekcjonującej i używającej na co dzień piór wiecznych. Mój budżet jest dosyć skromny, w granicach 50 - 100 zł dlatego nie łudzę się, że w tej cenie mogę kupić jakiekolwiek pióro. Bardziej myślałem np. o atramentach, papierach, pudełkach, a może jakiejś gablotce? Sam mógłbym coś znaleźć na allegro, ale nie będąc wtajemniczonym w temat, obawiam się, że mógłbym kupić coś zupełnie nietrafnego, a na dodatek tandetnego.

Dodam jeszcze, że osoba o której moja raczej gustuję w starych, klasycznych piórach wiecznych, więc fajnie by było utrzymać się w tej tonacji.

Czy mógłbym liczyć na wsparcie?

 

Serdeczne pozdrowienia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbym poprosić o podpowiedź gdzie można je kupić? Nie udało mi się dokopać w Internecie do odpowiedniego sklepu.

 

Nadal jednak jestem otwarty na wszelkie pomysły, bo może jest jeszcze coś mniej banalnego niż atrament, a ja nawet o tym nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

 

Chciałbym poprosić Was o pomoc w wyborze prezentu dla osoby kolekcjonującej i używającej na co dzień piór wiecznych. Mój budżet jest dosyć skromny, w granicach 50 - 100 zł dlatego nie łudzę się, że w tej cenie mogę kupić jakiekolwiek pióro. Bardziej myślałem np. o atramentach, papierach, pudełkach, a może jakiejś gablotce? Sam mógłbym coś znaleźć na allegro, ale nie będąc wtajemniczonym w temat, obawiam się, że mógłbym kupić coś zupełnie nietrafnego, a na dodatek tandetnego.

Dodam jeszcze, że osoba o której moja raczej gustuję w starych, klasycznych piórach wiecznych, więc fajnie by było utrzymać się w tej tonacji.

Czy mógłbym liczyć na wsparcie?

 

Serdeczne pozdrowienia!

 

Hej Dpdt,

 

atrament to bardzo fajny pomysł. Super byłby też papier idealny do piór - Rhodia (np. Webnotebook) albo Tomoe River.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...