Skocz do zawartości

Pisz recenzje i zgarnij nagrody! - zakończenie konkursu i ogłoszenie wyników


ArielN

Polecane posty

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i tym, którzy im kibicowali :)

Ogłaszamy ostateczne wyniki:

Miejsce 1. - Konis - 3860 pkt - 20 recenzji

Miejsce 2. - Alveryn - 3520 pkt - 18 recenzji

Miejsce 3. - Aleksandra - 2480 pkt - 13 recenzji

Miejsce 4. - D@dik - 1160 pkt - 6 recenzji

Miejsce 5. - Musicman - 560 pkt - 3 recenzje

Miejsce 6. - Szalonakrowa - 120 pkt - 1 recenzja

Miejsce 7. - Vit - 20 pkt - 1 recenzja

Pierwsze miejsce KONIS!

Drugie miejsce Alveryn!

Trzecie miejsce Aleksandra!

Zwycięzcom gratulujemy :)

Konis w nagrodę otrzymuje pióro marki Duke lub Renoird! (w sprawie wyboru konkretnego modelu prosimy o kontakt przez PW).

Alveryn w nagrodę otrzyma pióro marki Renoird! (w sprawie wyboru konkretnego modelu prosimy o kontakt przez PW).

Aleksandra w nagrodę otrzyma dowolnie wybrany atrament marki Waterman (w sprawie wyboru konkretnego koloru prosimy o kontakt przez PW).

Z racji emocji jakie wywoływał konkurs i zaangażowania pozostali uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia - drobne niespodzianki (prosimy o kontakt przez PW w celu ustalenia adresu do wysyłki).

Wkrótce kolejny konkurs i szansa na wygranie wspaniałych nagród!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i podziw dla ludzi na "pudle" za znalezienie czasu i podzielenie się bogactwem swych kolekcji i doświadczeń z piórami. Miło mi było podjąć próbę rywalizacji z tak doświadczonymi znawcami tematu piór. Mam nadzieję, że w następnych konkursach będę mógł się też pokazać, bo to fajna zabawa była! Dziękuję Organizatorzy!

Edytowano przez D@dik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea Konkursu bardzo fajna, choć,,,,,

Zaznaczam z góry nie jestem znawcą piór, ale mój upór i chęć pogłębienia wiedzy w tym temacie jest tak silny, że już cokolwiek wiem na ten temat.

Nie jestem pewien (właściwie jestem) czy o pierwszym miejscu powinna decydować ilość recenzji i ilość zdjęć, nie podważam końcowych wyników, ale dało się zauważyć, że jest duże parcie na podium w tym wyścigu. Wiele recenzji (choć pisali to Najlepsi z Najlepszych), jest powierzchowna, żeby nie powiedzieć pisana w pośpiechu.

Mnie osobiście najbardziej przypadła do gustu ta;

http://www.piorawiec...o-sparkle-grey/

(Może ona nawet wpłynąć na mój następny zakup.)

Wracając do sprawy na przyszłość - czy to nie członkowie Forum powinni glosować, kto jest najlepszy (czyja recenzja).

(np: I miejsce 3 pkt., II miejsce 2 pkt., III miejsce 1 pkt.)

Jeden napisze 10 recenzji na kolanie ( to widać, słychać i Czuć), drugi napiszę jedną, ale za to jaką przemyślaną i głęboką.

Jestem świeżym członkiem, więc to są tylko moje bardzo osobiste i delikatne sugestie.

Póki co pozdrawiam Bardzo Kompetentne Jury, które na pewno wie co robi.

pozdr.

P.S.

Nigdy za wiele zdjęć wiecznych piór.

img0007mh.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować! Ja zrobiłem recenzje połowy atramentów (i piór) które posiadam :) Dobrze, że wiekszość ma większe "zapasy" i chętnie się dzieli.

Dodałbym był jeszcze głosowanie na najlepszą recenzję. Szanse miałyby osoby które napisały mniej a dobrze.

Edytowano przez musicman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę aby konkurs przeprowadzić przed maturami, będzie "mejsza konkurencia" ;)

:lol:

Po weekendzie majowym :)

Dzięki za atramenty. Można w ogóle kupić w jednym pudełku kilka kolorów? Sporo można by zaoszczędzić czasu i pieniędzy.

Jeśli dobrze widzę to: czerowny, granatowy, turkusowy, fioletowy.

Konis możesz napisać co o piórze? Jestem ciekaw jak z jakością.

Dobrze widzisz Musicman. Różnych kolorów w jednym pudełku kupić nie można, więc pozwoliliśmy sobie na miks :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...