Skocz do zawartości

Konnichwa czyli Witajcie


Gaja

Polecane posty

Witam wszystkich i każdego z osobna.
Jestem sobie 30 letnią kobietą, która została zarażona do pisania piórem już jako dziecko.
Miałam lata temu komplet tzw. chiński i pisałam jednym potem drugim, zamiennie pióro i długopis, każdym aż nie umarło prawie na koniec gimnazjum. Potem miałam jakieś tanie stalówki, aż w drugiej klasie technikum wygrałam jakiś konkurs angielskiego i dostałam czarno-złote pióro YF 211a od Wenfen. Przetrwało ze mną około 6 lat pisana w technikum i na studiach. Teraz już obdarte z czerni w całości w kolorze złota leży na półce i ładnie wygląda.
3 lata temu dostałam Waterman Expert Stalowe GT. Używam go na spotkania w firmie i do podpisów. Czasem jest tak, że leży tydzień a czasem tylko dzień. Podróżuje ze mną w torebce wpięty w odpowiednim miejscu w notatniku. Zawsze robi wrażenie (nawet większe niż Note 4, na którym też pisze notatki).
Mam nadzieje, że z czasem uda mi się kupić coś dla mnie, coś co ja wybiorę i za co sama zapłacę, coś co będzie dla mnie wyjątkowe i niepowtarzalne.

Edytowano przez Gaja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...