Skocz do zawartości

Małe pióro.


liare

Polecane posty

Kupiłem sobie ostatnio Kaweco ice sport i bardzo mi się spodobała idea takiego małego pióra. Chciałbym sobie sprawić coś podobnego ale w bardziej trwałej obudowie, jakieś aluminum czy coś.  Tu oczywiście kwestia ceny, bo nie dam 250 za kaweco AL. Trochę za dużo jak dla mnie. Bliżej już mi do Kaweco liliput, ale tu też te 170 jest dla mnie sporo. No i pytanie brzmi czy w przedziale koło 100 dostanę coś podobnego? Małe kompaktowe piórko. Najlepiej zakręcane. Czy raczej w tej cenie to będzie trudno coś znaleźć rozsądnego? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To plastikowe Kaweco naprawdę sporo wytrzyma, zacznij odkładać po 10PLN miesięcznie już dziś, a nim załatwisz plastikowego sporta powinieneś uzbierać na aluminiowego.

Tak, tylko nie chodzi o to, że mnie niejako nie stać na takie pióro. Chodzi o to, że generalnie nie kupuję tak drogich rzeczy bo mi szkoda. ;-) Szkoda jak zgubię czy zniszczę.  Wiem, że jak kupię pióro za 300 to nie będę go nosił i używał tylko będzie leżało w domu. Tak już mam. A to bezsensu. Także wolę sobie kupić 2 czy nawet 3 tanie piórka niż jedno drogie. Tańsze to i dam moim dzieciakom do poużywania itp.

 

Tak czy owak chyba sprawie sobie tego liliputa. Przynajmniej na razie nic ciekawszego nie znalazłem.

Edytowano przez liare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piccolo firmy Online?

 

Jakiś czas temu miałem ale dla mnie było za małe i cienkie wiec oddałem je koleżance bo ona ma ręce jak u dziecka.

Fajne małe metalowe i z dobrą stalówką? nie wiem kto wyprodukował stalówkę ale to prawdziwe masełko... kreska podobna do Kaweco  (F) ale bardziej sucha, miało problem z jednym atramentem.

 

Wykopane po dwóch tygodniach przerwy startuje bez zająknięcia ;)

 

Kiedyś zrobiłem dla znajomego zdjęcia.

IMG_0339_Fotor.jpg.

.

IMG_0340_Fotor.jpg.

.

IMG_0344_Fotor.jpg.

.

IMG_0346_Fotor.jpg.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniszczyć Kaweco Al to trzeba umieć ;) mnie osobiscie bardzo podobają się RAW-y zajechane jak koń po westernie ;) Mój zwykły Al jakoś rysek zawiele nie chce łapać. Naprawdę warto wydać te 250 zł na aluminiowego twardziela. Taka samo zresztą mają się Lamy Al-Star do Safari. Ale to nie o tym temat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...