Skocz do zawartości

A co to za przybłęda? :)


AquaFight

Polecane posty

Witam :)

 

Parę lat temu dostałam od mojej koleżanki pióro. Zwykłe pióro. 

Dzisiaj jestem już bardziej obeznana w tych tematach i wiem że to pióro LAMY.

Pióra z tej firmy nie są najtańszymi chińczykami, więc chciałabym się dowiedzieć co to za model.

Przypomina LAMY Safari, ale jest przeżroczyste.

Przypomina LAMY Al-Star ale sekcja (mam nadzieję, że dobrze nazwałam ten element) nie jest taka,,zamglona"

Przypomina LAMY Vista ale nie widziałam go w takim kolorze.

Najbardziej przypomina mi LAMY Al-Star Black Limited Edition.

 

Przesyłam zdjęcia i liczę na,,odnalezienie" modelu :))

post-4786-0-89261600-1476211170_thumb.jpgpost-4786-0-86916200-1476211169_thumb.jpgpost-4786-0-37300100-1476211170_thumb.jpgpost-4786-0-10227200-1476211169_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! 

 

Witaj na PWF i gratuluję fajnego pióra. To połączenie czarnej, matowej wersji Lamy Safari z szyjką (sekcją) od Lamy Visty :). Jak się sprawuje w codziennym użytkowaniu?

Pióro sprawuje się bardzo dobrze :) Stalówka MK. Nie narzekam. Używam go codziennie do notatek, wypracować. Ogólnie to... Super :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pióro sprawuje się bardzo dobrze  :) Stalówka MK. Nie narzekam. Używam go codziennie do notatek, wypracować. Ogólnie to... Super  :)

 

Fajnie, że sprawuje się bardzo dobrze :). MK (z niem. Mittlere Kugelspitze) to stalówka w rozmiarze M z zakończeniem w kształcie kulki. Ukłon w stronę osób, które są przyzwyczajone do pisania długopisem, gdzie każdy wkład jest zwieńczony kulką. Stalówka MK pozwala na pisanie pod różnymi kątami, nieco inaczej niż w przypadku standardowych wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...