Jump to content

Pióro forumowe 2016 - wyniki głosowania


ArielN

Recommended Posts

Wrzesień za pasem, więc głosowanie dobiegło końca. Wyniki:

1. TWSBI Eco;

2. Namisu Nova;

3. Karas Customs Ink/Karas Customs K.

Ilość oddanych głosów na poszczególne pióra podpowiada minimalny szacunkowy poziom zainteresowania. Pora na zwrócenie się do producentów z pytaniem o możliwość indywidualizacji.

 

Trzymajmy wszyscy kciuki! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nieoczekiwana, zawrotna kariera rozpoznawalność spontanicznej nazwy TWSBI powinna zachęcić Koreańczyków do przygotowania Special Edition, dla grupy zapaleńców z odległego egzotycznego kraju, gdzieś w Europie :)

Link to comment
Share on other sites

W negocjacjach z TWSBI można użyć argumentu, że sami w swojej misji zaznaczyli, iż mają się wsłuchiwać w głosy i potrzeby klientów, a dodatkowo zapewniać dobrą obsługę tychże.

Źródło:

http://www.twsbi.com/pages/about-us

 

Dzięki!

 

Będzie jakaś szansa na zniżkę?

 

Czas pokaże. Na razie szukamy możliwości indywidualizacji, a ta raczej będzie wiązała się z dodatkowymi kosztami, a nie rabatem. Ale kto wie? Może akurat  :).

Link to comment
Share on other sites

No musisz ich przekonać, że pióromaniacy b. skutecznie rozsiewają zarazki piórozy wokół siebie... inaczej rzecz ujmując są skuteczniejsi i tańsi niż reklama w TV :D

 

Ty tutaj nie strasz Resident Evil, bo się jeszcze szanowni Tajwańczycy spłoszą  :P

Link to comment
Share on other sites

Co do rozsiewania zarazków piórozy czy pióroholizmu to jest prawda. Sam mam raptem 10 pióro i kilka inków, a zarażam ile mogę :D (nie żebym się chwalił ilością tylko tym, że w sumie stosunkowo mała ilość biorąc pod uwagę resztę forum :v) 
Na początku u mnie w klasie tylko ja i kolega z ławki pisaliśmy piórami. Od słowa do słowa w ciągu roku zaraziłem parę osób, z czego jestem dumny, oraz naraziłem je na wydatek duuużej ilości pieniędzy. Zaobserwowałem też kilka stadiów rozwoju piórozy.

Stadium 1. W sumie to potrzebuję tylko jakieś pióro do pisania i może być do tego jeden hero ink black. (sam przeżyłem) - Chory uważa, że ma wszystko czego potrzebuje 
Stadium 2. Może kupię inny atrament? To pióro jest ładne i poleca mi kolego co się trochę zna. Wysłał mi link do jakiegoś forum o piórach... - Chory waha się czy aby na pewno jedno pióro go satysfakcjonuje. Kupuje drugie pióro i atrament. 
Stadium 3. Ale to PWF świetne tyle mądrych i miłych ludzi. I jeszcze Fish mi podsyła linki do aukcji czy stonek. - Chory sam zaczyna szukać i się interesować kupuje kilka piór i atramentów. Odczuwa coraz większy głód posiadania i pisania. Próbuje sobie wmówić, że ma już te 10 piór i w sumie używa ich wszystkich ale może kupić coś droższego? To TWSBI Eco czy Kaweco i Watermany i inne pióra... 

Obecnie udało mi się zdiagnozować tyle stadiów, ponieważ sam jestem na 3. Zabawne jest obserwować zakażonych i postępującą chorobę biorąc pod uwagę to, że samemu się przez to przechodziło. 

Więc dzięki PWF za rujnowanie mi portfela! :D Ale i za to, że mnie zaciekawiliście. Pewnie kupię to TWSBI jak uda się dogadać z majfrendami :P Jestem bardzo szczęśliwy...

Link to comment
Share on other sites

I tak i nie. Jeśli do adidasa przyjeżdżają na negocjacje Chińczycy to są takie ilości, że specjalnie dla nich opłaca się robić adidasowi produkty na ich rynek. Ale grupa zapaleńców podpada już pod reguły manufaktury, a nie produkcji taśmowej. Wg mnie misja nie ma tu nic do rzeczy. Czym innym jest wsłuchiwanie się w pomysły, inspiracje klientów z całego świata i skalkulowanie nowego produktu na tej bazie, a czym innym zrobienie limitowanej wersji dla małej grupy i to w cenie Eco lub taniej. 

 

 

Przecież misja w korpo to z reguły bullshit. Kasa się liczy.

Link to comment
Share on other sites

  • ArielN locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...