Skocz do zawartości

Bazarnik o piórach wiecznych - minireportaż TV


ArielN

Polecane posty

Thay, jak masz pióro klubowe (albo osoba która ma) to poproszę o pare słów, jak się pisze tym piórem bo jak wiadomo przy wyborze pióra zainteresowani zawsze podają swoje preferencje, więc jestem ciekaw co wybrano (ma pisać twardo,, miękko,, z szelestem lub bez itp..itd..)

dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do alhambry to parę dni temu zeszła ta wersja złota z wersji limitowanej 288, poszła Za prawie 1200$, wstawiłbym link ale nei wiem jak można skopiować i wkleic tutaj...

Namiki,

Aby wkleić link na forum wystarczy skopiować go bezpośrednio z okna wyszukiwarki i wstawić w treść pisanej wiadomości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Alhambra

"Alhambra była ostatnim punktem oparcia Arabów w Hiszpanii. Do roku 1492, w którym została zdobyta, była siedzibą emirów Grenady. Przez długi czas służyła za więzienie, później (w XIX w.) została odbudowana z zachowaniem pierwotnego stylu."

namiki: były jeszcze dwie bardziej limitowane wersje: 2*88 sztuk i 2*38 sztuk. Z tego, co słyszałem, chodziło o tę ostatnią. Niestety, Visconti nie zamieścił zdjęcia, ale to było prawdopodobnie to, tylko dodatkowo z brylantami na owijce.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info. Nie znam się tak dobrze na piórach współczesnych. no ale 3500 zł za złotą jedną z 288 to chyba nie jest tak bardzo dużo. Ktoś na ebay sprzadje srebrną jedną z 888 i chce w przeliczeniu na złotówki ponad 10.000 http://www.ebay.com/itm/VISCONTI-ALHAMBRA-LIMITED-EDITION-FOUNTAIN-PEN-18-KT-GOLD-MED-PT-791-888-/130669402839?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1e6c80dad7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu.

Ja wolę motywy roślinne od geometrycznych. ;)

W podanej aukcji, zwróć uwagę na białą substancję na spływaku. Ciekawe: klej czy płyn czyszczący? :P

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...