Skocz do zawartości

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny "Dyktando 2016"


Kalixt

Polecane posty

Niezmiernie miło mi poinformować, że firma Inahon wraz z markami Sheaffer oraz Cross została oficjalnym partnerem i fundatorem nagród w tegorocznym Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym "Dyktando 2016", który odbędzie się 16 października 2016 r. Serdecznie zapraszam do udziału, więcej informacji na stronie: http://www.dyktando.info.pl/  :)

14212723_1203817166326873_34026688698527

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morze sie wybrać? Pszydało by mnie sie jakieś takie piuro...

 

Dla zahęty dodam, że nagrody som naprawdę piersza klasa...

 

A tak na poważnie, jeśli ktoś czuje się mocny w ortografii, to naprawdę gorąco zachęcam do wzięcia udziału w konkursie...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam ucznia, który kiedyś w wypracowaniu użył słowa "chonsz".

Konia z rzędem dla tego, kto zgadnie, o co mu chodziło. Zorientowałam się, w czym rzecz, z kontekstu. Na jego usprawiedliwienie (i dla podpowiedzi) dodam, że chłopak miał lekki niedosłuch., 

Kto odgadnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niezmiernie miło mi poinformować, że firma Inahon wraz z markami Sheaffer oraz Cross została oficjalnym partnerem i fundatorem nagród w tegorocznym Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym "Dyktando 2016", który odbędzie się 16 października 2016 r. Serdecznie zapraszam do udziału, więcej informacji na stronie: http://www.dyktando.info.pl/  :)

14212723_1203817166326873_34026688698527

Dzięki za Zn, zarejestrował żech sie pod nr 691.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...