Skocz do zawartości

Witam


liare

Polecane posty

WItam wszystkich. Piórami zainteresowałem się ponownie jak syn zaczął pisać nimi w szkole (pierwsza klasa). Swoją drogą super pomysł. 

Odkurzyłem swojego starego nie wiadomo jakiego Parkera i zakupiłem Lamy Safari. Zawsze lubiłem przyrządy do pisania (długopisy, pióra, ołówki itp) ale jakoś nie rozwijałem się w temacie.  

Teraz wszystko jest w formie elektronicznej i trudno znaleźć powód aby pisać piórem ale coś wymyślę. ;-)

Na forum trafiłem właśnie jak szukałem czegoś dla siebie, do 100 zł. Padło na Lamy Safari.

Swoją drogą, pomoże ktoś w identyfikacji mojego Parkera? Kupiony wiele lat temu.  Zastanawiam się czy dałoby się jeszcze do niego dokupić inną stalówkę. 

 

20160825_171319.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Liare i witaj na PWF :)!

 

Cieszę się, że ponownie sięgnąłeś po pióro. Uważaj, to może przerodzić się w chorobę (pióroza)  :unsure:. Objawy: po prostu nie wiadomo skąd obrastasz w pióra.

Parker, którego wyciągnąłeś z szuflady to model 15. Na początku lat 80. dołączył do długopisu Jotter i najczęściej był sprzedawany w zestawach. Przyzwoite pióro za rozsądną kwotę. Darzę je sporą sympatią. Znalezienie nowej stalówki nie powinno nastręczyć Ci problemów. Powinny być dostępne w lepiej zaopatrzonych sklepach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Liare i witaj na PWF :)!

 

Cieszę się, że ponownie sięgnąłeś po pióro. Uważaj, to może przerodzić się w chorobę (pióroza)  :unsure:. Objawy: po prostu nie wiadomo skąd obrastasz w pióra.

Parker, którego wyciągnąłeś z szuflady to model 15. Na początku lat 80. dołączył do długopisu Jotter i najczęściej był sprzedawany w zestawach. Przyzwoite pióro za rozsądną kwotę. Darzę je sporą sympatią. Znalezienie nowej stalówki nie powinno nastręczyć Ci problemów. Powinny być dostępne w lepiej zaopatrzonych sklepach.

Ok. Dziękuję za info. Faktycznie, był kupowany razem z długopisem. Chcę wymienić na jakąś cieńszą stalówkę. Wstyd przyznać ale dopiero niedawno dowiedziałem się, że stalówki w takich piórach są wymienialne. Hehe Cóż, człowiek uczy się całe życie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...