Jump to content

Pióro podobne do Herlitz my.pen


Recommended Posts

Witam

Zastanawiam się nad wyborem pióra. Dotychczas pisałem piórkiem Herlitz'a my.pen z którego byłem bardzo zadowolony. Chciałbym kupić coś podobnie piszącego (do 50 zł). Dodam że jestem leworęczny i nie każdym piórem pisze mi się tak dobrze.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i porady :)

Link to comment
Share on other sites

A koniecznie chcesz pióro o takim "szkolnym wyglądzie"?

Pelikan Pelikano,

Faber - Castell 

Pilot Kakuno

 

mieszczą się w budżecie. W opcji dla leworęcznych również dostępne. Zastanawiam się jedynie, czy koniecznie stalówka musi być LH czy wystarczy atrament, który szybko schnie i przyjemnie gładkie ziarno :) wtedy to już dowolna wyszukiwarka, opcja kwotowa do 50 zł i zerknij, co wpadnie Ci w oko. O konkretnym modelu wybranym przez Ciebie, chociażby ze względu na fajny wygląd, będzie łatwiej napisać coś konstruktywnego.

Link to comment
Share on other sites

Może i ja coś doradzę i potwierdzę:

1. zobacz w hipermarkecie na "A", są w promocji (a i bez promocji tez w zakresie 50 zł) pióra właśnie Herlit'za w wersji MARCEL OSTERTAG, ciemne wykończenie z grafiką projektowana przez w/w i w jasnej wersji też. Pióro bardzo dobrze wykonane, z doskonałych materiałów, trzyma się je komfortowo i prawą i lewą ręką, w przekroju trójkątne, bardzo ergonomiczne. Nasadka plastikowa wyprofilowana do pióra, z klipsem metalowym, bardzo dobrze wykonana. Stalówka stalowa, w rozmiarze zbliżonym do M, miękko i gładko pisząca, nie skrzypiąca i o dobrym przepływie. Lekkie pióro o niebanalnym wyglądzie, męskie i nowoczesne. Nie wygląda na zabawkę, na pewno długo można nim pisać bez zmęczenia, sprawdziłem. 

 

 2. zobacz w najbliższym sklepie Pelikan PELIKANO (ale wersję standardową nie junior). Pióro bardzo dobrze wykonane, z doskonałych materiałów (ja mam przezroczyste), trzyma się je komfortowo i prawą i lewą ręką, w przekroju okrągłe do trójkątnego, bardzo ergonomiczne. Nasadka plastikowa wyprofilowana do pióra, z klipsem plastikowym, bardzo dobrze wykonana. Stalówka jest stalowa, w rozmiarze M, miękko i gładko pisząca, nie skrzypiąca, nie drapiąca i o dobrym przepływie. Mam inne Pelikany i jakością prowadzenia im nie ustępuje, rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Bardzo lekkie. Może tylko klips powinien być metalowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...