Skocz do zawartości

Pióro podobne do Herlitz my.pen


Polecane posty

A koniecznie chcesz pióro o takim "szkolnym wyglądzie"?

Pelikan Pelikano,

Faber - Castell 

Pilot Kakuno

 

mieszczą się w budżecie. W opcji dla leworęcznych również dostępne. Zastanawiam się jedynie, czy koniecznie stalówka musi być LH czy wystarczy atrament, który szybko schnie i przyjemnie gładkie ziarno :) wtedy to już dowolna wyszukiwarka, opcja kwotowa do 50 zł i zerknij, co wpadnie Ci w oko. O konkretnym modelu wybranym przez Ciebie, chociażby ze względu na fajny wygląd, będzie łatwiej napisać coś konstruktywnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja coś doradzę i potwierdzę:

1. zobacz w hipermarkecie na "A", są w promocji (a i bez promocji tez w zakresie 50 zł) pióra właśnie Herlit'za w wersji MARCEL OSTERTAG, ciemne wykończenie z grafiką projektowana przez w/w i w jasnej wersji też. Pióro bardzo dobrze wykonane, z doskonałych materiałów, trzyma się je komfortowo i prawą i lewą ręką, w przekroju trójkątne, bardzo ergonomiczne. Nasadka plastikowa wyprofilowana do pióra, z klipsem metalowym, bardzo dobrze wykonana. Stalówka stalowa, w rozmiarze zbliżonym do M, miękko i gładko pisząca, nie skrzypiąca i o dobrym przepływie. Lekkie pióro o niebanalnym wyglądzie, męskie i nowoczesne. Nie wygląda na zabawkę, na pewno długo można nim pisać bez zmęczenia, sprawdziłem. 

 

 2. zobacz w najbliższym sklepie Pelikan PELIKANO (ale wersję standardową nie junior). Pióro bardzo dobrze wykonane, z doskonałych materiałów (ja mam przezroczyste), trzyma się je komfortowo i prawą i lewą ręką, w przekroju okrągłe do trójkątnego, bardzo ergonomiczne. Nasadka plastikowa wyprofilowana do pióra, z klipsem plastikowym, bardzo dobrze wykonana. Stalówka jest stalowa, w rozmiarze M, miękko i gładko pisząca, nie skrzypiąca, nie drapiąca i o dobrym przepływie. Mam inne Pelikany i jakością prowadzenia im nie ustępuje, rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Bardzo lekkie. Może tylko klips powinien być metalowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...