Jump to content

Ave!


Keefir98

Recommended Posts

Mam na imię Maria, urodziłam się w 1998. 

Piszę paskudnie, ale lubię pióra, w podstawówce miałam jakieś z "Gwiezdnych wojen" (taki humorystyczny element), w pierwszej klasie liceum (dwa lata temu) używałam pewnego drewnianego, przedpotopowego - totalne vintage, ale... zmęczenie materiału. Niestety nie udało się go uratować.

Kocham muzykę od Wagnera po Rammstein przez Kaczmarskiego ;-) Lubię kino, głównie niezależne. Czytam, kiedyś fantastykę, teraz wszystko co dobre, ostatnio przeczytałam "Myszy i ludzie" oraz "Piękno wszechświata" (o teorii strun). 

P.S. Ostatnio pisałam piórem jakieś 5 miesięcy temu. 

Edited by Keefir98
Link to comment
Share on other sites

Cześć :) Jakie obecnie masz pióro lub jakim ostatnio pisałaś? 

Aktualnie nie mam nic, bo to drewniane padło, takie ładne... Gęste drewno, równe słoje... Wykończenie było pozłacane, ale zeszło (widać ślady). Nie wiem, jakie to było, ale bardzo mi się podobało. Dlatego tu jestem. :-)

Uznałam, że wypadałoby kupić coś przyzwoitego, bo moje pismo woła o pomstę do nieba, a pióro zmuszało mnie do większej staranności. Z racji profilu w szkole (informatyka), o wiele lepiej radzę sobie przed komputerem, więc wolę zająć się charakterem pisma teraz.

Aha! Mieszkam pod Poznaniem, więc studiować będę na miejscu, ale nie informatykę, tylko chemię czy fizykę, więc raczej będę notować ręcznie. 

Edited by Keefir98
Link to comment
Share on other sites

Cześć :-)
To normalne ;-) Dzieci czasem mają jakieś cechy rodziców. Mamie wzięłam kilka płyt. Tacie nie chcę oddać boxa Kaczmarskiego. Rodzice to ze mną mają trzy światy...  :rolleyes: Ale to w sumie fajne, mam znajomych melomanów (tysiące winyli), których dzieci nie lubią muzyki i nawet nie mogą dzieciom poopowiadać, posłuchać z nimi. 

Nie wiem czy łyknęłam, ale sprawdzić trzeba. Zresztą nie oszukujmy się - pióra wyglądają lepiej niż jakieś tam długopisy... Z jednym małym wyjątkiem, do którego mam olbrzymi sentyment i w ogóle. 

Edited by Keefir98
Link to comment
Share on other sites

Dzięki, ale nie mój, miałam taki - pożyczony. Znajomy mi pożyczył, abym spokojnie sobie uzbierała na wzmacniacz do audio.
Wrzucić zdjęcie mojego audio, jak miałam NAD-a? 

Odtwarzacza (płyt), jako takiego nie mam. Posiadam gramofon - źródło analogowe oraz komputer+DAC-a, jako źródło cyfrowe. Chcę wprowadzić u siebie odtwarzanie strumieniowe, czyli do DAC-a podpiąć mini-komputerek (Raspberry PI) i sterować wszystkim przy użyciu smartfona/tableta, ale zapewne pozostanę przy aktualnym rozwiązaniu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...