Skocz do zawartości

Cześć wszystkim


Ania.Cz

Polecane posty

Hello, jestem Ania i uwielbiam pióra.

W podstawówce namiętnie pisałam piórami. W LO i na studiach miałam przerwę. Teraz piszę nimi bez przerwy. Mam wiele różnych piór tańszych i droższych i wszystkie uwielbiam.

Jakiś czas temu odkryłam, że jest więcej kolorów atramentów niż niebieski i czarny. Ponieważ moim hobby są języki obce, moje notatki muszą być kolorowe i nagle okazało się, że nie muszę używać tylko cienkopisów i gelpenów. Są kolorowe atramenty! Aż mi się w głowie kręci ile tego jest. Ostatnio zaszalałam i mam całe pudełko różnych kolorowców.

Piszę piórem, bo wtedy mam ładnych charakter pisma. Pisanie piórem jest lekkie i przyjemne. Wpadłam jak śliwka w kompot. A to forum jeszcze pogłębia moje uzależnienie.

Cieszę się, że jest więcej pióromaniaków, bo w moim otoczeniu nikt nie pisze piórem ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Zazdroszczę Ci tych możliwości pisania. Ja to musze sobie szukać okazji, aby wykorzystać moje atramenty :) Jak zaczynałem pisać piórem to znałem tylko kolor niebieski. Teraz to raczej bardzo egzotyczny kolor i rzadko używany- jak wypada ;) A tak to głównie brązy, pomarańcze i zielenie :) Nigdy bym ich nie poznał, gdyby nie forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, Aniu!

 

Na pocieszenie wypada dodać, że czasem ludzi można do piór przekonać. Mnie się jednego kumpla udało namówić, ale do piórozy mu jeszcze daleko. To chyba jednak dość egzotyczna choroba ;)

Moi kuzyni lubią pióra, ale nie mają piórozy. Kuzyn ma dwa Parkery Vectory i tego się trzyma jeśli chodzi o normalne notatki i dwa pióra do kaligrafii. Ma także dwa kolory atramentów: fioletowy i zielony. :D Lepsze to niż nic :)

 

I znów zamówiłam pióro i atramenty ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...