Skocz do zawartości

Kaweco Sport Cognac


Nikaa

Polecane posty

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Do mnie też dotarł. A właściwie ja dotarłem po niego, bo InPost trzymał paczkę przez ponad tydzień, ale robili taki cyrk że sam przyjechalem do punktu w sąsiednim mieście żeby ją odebrać.

layUx1q.jpg

 

Przyłączam się do podziękowań za organizację, a te zabezpieczenie z tą rurką naprawdę pomysłowe i bezpieczne.

Edytowano przez Aventador13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In post teraz w ogóle robi problemy, bo wycofują swoją usługę list in post. Zostają tylko paczkomaty.

Mieli duży kontrakt, chyba z Ministerstwem, dali ciała, kontrakt stracili to i utrzymanie tej usługi im się nie opłaca :(

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In post teraz w ogóle robi problemy, bo wycofują swoją usługę list in post. Zostają tylko paczkomaty.

Mieli duży kontrakt, chyba z Ministerstwem, dali ciała, kontrakt stracili to i utrzymanie tej usługi im się nie opłaca :(

 

znaczy, chodzi o przesyłki sądowe awizowane do odbioru w cukierni? moim zdaniem bomba, przyjemne z pożytecznym, zawsze można było przy okazji kupić pączka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa wyglądała tak, że tydzień temu we wtorek Łukasz nadał paczkę i już następnego dnia była w punkcie nieopodal mojego miasta. Tam trzymali ją aż do wtorku, kiedy wydali ją do doręczenia. Tego samego dnia paczka wróciła do tego samego punktu. Dzwoniłem w środę do nich, co to za dziwactwa robią i konsultant powiedział że wystawił ponaglenie, żeby tego samego dnia to doręczyli. Nie doręczyli tego dnia, ani dzisiaj. Dzwonię do nich rano i pytam po raz kolejny co wyprawiają z tą paczką, konsultant (inny tym razem) mówi że robią restrukturyzację listów poleconych i będą to doręczać najwcześniej w poniedziałek. Dziś pojechałem do tego punktu i odebrałem paczkę a pani u której odiberałem mówi do mnie "nie wiem po co pan po to jechał, jutro byśmy to panu doręczyli". Nie chciałem nic odpowiadać.

Edytowano przez Aventador13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy, chodzi o przesyłki sądowe awizowane do odbioru w cukierni? moim zdaniem bomba, przyjemne z pożytecznym, zawsze można było przy okazji kupić pączka. 

 

Z sądami powszechnymi i... nie dali ciała. To media ich zdeptały... Jak się komus powodzi (błyskotliwy człowiek załozył inpost) to trzeba go zgnoić. Welcome to Poland.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Krystianem. InPost nie dał ciała, ale Poczta Polska była bardzo nieszczęśliwa z powodu przegranego przetargu i różne procesy działy się trochę politycznie. Co do inPostu - póki co nie miałem z nimi problemu, za to Poczta Polska w ciagu ostatnich trzech miesięcy zagubiły dwie paczki wysłane do mnie, jedną wysłaną przeze mnie. Wolę wspierać inPost niż państwowego molocha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...