Skocz do zawartości

Atrament na kciuku


gawlak

Polecane posty

Dobry wieczór,

 

zabieram się właśnie za próbę przywitania na forum, patrzę na palce ułożone na klawiaturze i widzę kciuk w fioletowe plamy.

I właśnie tak to jest: gdy pojawia się pasja nie do końca wiesz skąd ona jest i dlaczego jej przedmiot i wszystko co z nim związane

tak bardzo cię cieszy. Nawet brudne palce.

Pisanie piórem jest trochę 'analogowe'. Tzn. przypomina czytanie książek z pożółkłymi, pachnącymi biblioteką stronami;

robienie zdjęć aparatami na film; słuchanie muzyki z winyli czy też pisanie listów. Nie każdy będzie to rozumiał. Nie każdy będzie to lubił.

Bo nie każdy ma 'analogową duszę'. 

I chcę wierzyć, że tu jest początek tej pasji u wielu ludzi 'stąd' jak i u mnie samej. 

To, że wiedzieliśmy, wiemy, że to będziemy lubić.

 

A tak bez przeczuć ;) Po prostu postanowiłam kupić w końcu 'dobre' pióro. Przeglądając recenzje natknęłam się na

filmiki SBreBrown'a i Matt'a Armstrong'a. 

I poszło. 

Bardzo serdecznie pozdrawiam,

Ania

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Pisanie piórem jest trochę 'analogowe'. Tzn. przypomina czytanie książek z pożółkłymi, pachnącymi biblioteką stronami;

robienie zdjęć aparatami na film; słuchanie muzyki z winyli czy też pisanie listów. Nie każdy będzie to rozumiał. Nie każdy będzie to lubił.

Bo nie każdy ma 'analogową duszę'. 

 

Dokładnie!  :zdrowie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...