Jump to content

Blue Coral Snake - Bookbinders Snake Ink


visvamitra

A  

15 members have voted

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?



Recommended Posts

 Bookbinders to australijski sklep online, którego twórcy  utrzymują, że nieustannie poszukują produktów, które rozpalą wyobraźnię miłośników artykułów pismienniczych. Nie ulega wątpliwości, że swoje produkty prezentują w atrakcyjny sposób. Niedawno firma ta wprowadziła do oferty atramenty w gustownych i klimatycznych flaszkach.  Atramenty z serii Snake Ink sprzedawane są w kałamarzach o pojemności 30 ml a nazwane na cześć węży. 


 


fpn_1460316064__0216bbo_snakeink_21_web_


 


 


 


Snake Ink można dostać w pięciu kolorach. 


 


 


 


  1. Blue Coral (niebieski)
  2. Eastern Brown (brązowy)
  3. Emerald Boa (zielony)
  4. Everglades Ratsnake (pomarańczowy)
  5. Red-belly Black (czarny)

 


Blue Coral Snake wygląda bardzo ładnie.


 


l1117494.jpg


 


Atrament o tej samej nazwie mógłby być przyjemnym atramentem, gdyby nie to, że konsystencją przypomina olej silnikowy i nie da się nim pisać. Po prostu atrament jest zbyt gęsty i nie płynie. Zero. Ani kropli. Próbki tych atramentów dostałem od użytkowniczki FPN, która dostała flaszki od Bookbinders a później ich zawartość podzieliła na próbki i puściła w świat. Wygląda na to, że tylko moja próbka zachowuje się w ten sposób. Prawdopodobnie uległa kontaminacji.


 


W każdym razie Panowie z Bookbinders wysłali mi gratis flaszkę tego atramentu, żebym sprawdził raz jeszcze jakość płynu. Kiedy dotrze, napełnię tym płynem kilka piór i po mniej więcej miesiącu używania zrecenzuję go raz jeszcze. Na potrzeby tej recenzji tekst został napisany poprzez maczanie stalówki Kaweco Sport B w atramencie.


 


fpn_1460492902__bluecoral_is.jpg


 


 


Atrament na ręczniku kuchennym


 


fpn_1460492999__bookbinders_blue_rk.jpg


 


Software ID


 


fpn_1460492929__bluecoralsnake_leuchttur


 


 


Tomoe River, Kaweco Classic Sport, B


fpn_1460492952__bluecoralsnake_tomoe_1.j


 


 


 


fpn_1460492959__bluecoralsnake_tomoe_2.j


 


fpn_1460492970__bluecoralsnake_tomoe_3.j


 


 


Leuchtturm1917, Kaweco Classic Sport, B


 


 


fpn_1460492914__bluecoralsnake_leuchttur


 


 


 


fpn_1460492922__bluecoralsnake_leuchttur


 


 


fpn_1460492937__bluecoralsnake_leuchttur

 

Link to comment
Share on other sites

Prawie widać tę czerwoną głowę na końcach literek :-)

Świetne cieniowanie, bardzo atrakcyjna cecha tego atramentu.

Ciekawe ile osób byłoby zainteresowanych grupowym zakupem.

Buteleczka 30ml wychodziłaby po imporcie za ok. 80zł. Z tego atrament 60zł, wysyłka ok. 20zł/butelkę przy zamówieniu 12 buteleczek (maksymalna ilość jaką akceptuje system przy wysyłce do Polski).

Edited by notesopis
Link to comment
Share on other sites

Buteleczka 30ml wychodziłaby po imporcie za ok. 80zł. Z tego atrament 60zł, wysyłka ok. 20zł/butelkę przy zamówieniu 12 buteleczek (maksymalna ilość jaką akceptuje system przy wysyłce do Polski).

Po kosztach przesyłki widać, że to zamówienie z drugiego końca świata..;)

Link to comment
Share on other sites

Szybcy są. Dosłownie 10 minut temu wróciłem z pracy a na stole czekała na mnie miła niespodzianka - paczka z Australii. Rozpoczynam testowanie. Na razie powiem wam jedno - opakowanie mają pierwsza klasa. Kałamarz jest maleńki - nepełnianie z niego pióro z dużą stalówką może być kłopotliwe. Zdjęcia słabe, ale robi się już ciemno.

 

fpn_1461600849__book_1.jpg

 

fpn_1461601014__book_2.jpg

 

fpn_1461601034__book_3.jpg

 

@Felicja - na jakimś spotkaniu chętnie cię poczęstuję a jak ktoś zobowiąże się, że zrobi dokładną i uczciwą recenzję i zamieści ją na tym forum, mogę wysłać próbkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...