Jump to content

Me notatnikowe twory w stylu TN


Ashenguar

Recommended Posts

Ok to tym razem mam nadzieję, w miarę wszystko w porządku wyjdzie :) Prezentuje wam mą radosną twórczość czyli okładki na notatniki w stylu TN. Wykonuje je ze skóry licowe, roślinnie garbowanej grubości 2 mm. NIebawem zobaczę jak się 1,5 mm sprawdza, ale pierwsze ludzie chcieli pancerne to i grubszą skórę dostali :) Najczęściej jak widać motywy s-f, fantasy się pojawiają. W takim kręgach się obracam, takie zamówienia znajomi dali, ale tłoczenia można robić przeróżne i właśnie wyzwania są najciekawsze w tworzeniu. Też zacne jest to, że można dowolnie modyfikować wnętrze, do potrzeb. Jeśli macie jakieś pytania, uwagi, komentarze wobec nich śmiało piszcie.

JLTzMSg.jpg
47db1a6.jpg

eo22aYC.jpg

Nn0t0eA.jpg

fBixECW.jpg

HK1IXgx.jpg

TjnaH2B.jpg

2mTzT5S.jpg

ivJ71qH.jpg

qTG1JXD.jpg

Link to comment
Share on other sites

A dziękować radość, że się podobają :) Zasadniczo jasne można się odzywać na priv jak ktoś coś, tylko każdy przypadek tłoczenia to indywidualnie trzeba obgadać, czy będę w stanie wykonać :) A wtedy wymiary, tłoczenia, grubość skóry, kolor (w pewnym ograniczonym zakresie :)), dodatkowe elementy do omówienia. Hm wkłady. Mam takie coś co znalazłem w internecie Herlitza zeszyty przycinam, to ten biały. A ten żółty z góry to kumpel mi sprowadził na próbę kilka sztuk, z dotyku większa gramatura i nieco "szorstkawy". Więcej o nim boję się powiedzieć, by nie wyszła za szybko na jaw ma ignorancja w tym temacie ;) Hmm schowanie supełka, jasne, dzięki za pomoc. Jak widać proste rzeczy są oczywiste, ale trzeba na nie wpaść... Zakładki? Można? To by było ciekawe udoskonalenie. A skoro się podoba, to pokażę jeszcze jeden świeży zamówiony przez znajomego z knajpy dla fantastów, na ich konkurs tematyczny :)
qd1bFJb.jpg

Link to comment
Share on other sites

świetne są !!! cudnie wykonane... to z kółkiem zębatym - prawie jak z ZONY.... 

bardzo mi się podoba... można by Ci zlecić samo tłoczenie na gotowym już notesie?

mam jeden czysty z takiej własnie grubej skóry i chętnie bym go ozdobił.. 

sam nie znam się na pracy w skórze.. 

za to właśnie kończę robić wkład kalendarzowy do takowego notesu... pokażę niedługo.. 

pozdrawiam 

:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wielki odzew, pozytywna energia do mobilizacji się przyczynia. Zasadniczo negatywna też by robić lepiej :) Wzór złoty... Hmmm obrys i farba spokojnie dałaby radę, załamania jeszcze nie... :) Zaś co do materiałów innych niż skóra, niestety nie da rady. Specjalizuje się w niej, a notatniki to tylko cząstka tego co staram się robić, ona mym głównym materiałem. Ale tak jak zostało powiedziane wcześniej, wujek Ali pomoże nie-skórolubom :) Korzystajcie póki prawo handlowe pozwala ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...