Skocz do zawartości

Kalendarz Vogue


Polecane posty

Kalendarz Vogue

dla odmiany cos dla kobiet. Sama od wielu lat uzywam malego, porecznego kalendarza firmy Time System.

p1010982ek.jpg

Waga

Nie za duzy, w miare lekki, nie obciaza i nie przeszkadza przy przerzucaniu zawartosci jednej torebki do drugiej (kobiety wiedza o czym mowie i mnie w pelni rozumieja).

A do tego zawiera wszystko co niezbedne.

p1010983vb.jpg

Okladka

Zdecydowalam sie na skorzana okladke koloru czerwonego. Pomimo uplywu wielu lat i codziennego noszenia w torebce bardziej lub mniej napakowanej kalendarz nie jest poobcierany, ani podrapany. Nie widac powycieranych naroznikow ani zgiec okladki.

Dla porownania mam nowy skorzany portfel (niecaly rok), ktory ma juz wytarte zgiecia.

W tamtym czasie byly oferowane kolory:

czarny

brazowy

czerwony

bezowy

Na przodzie okladki znajduje sie 5 kieszonek, w ktorych nosze swoje i otrzymane w danym dniu wizytowki.

Na tylnej stronie okladki znajduje sie „uchwyt“ na przyzad pismieniczy. W moim przypadku jest to mini olowek automatyczny.

p1010984h.jpg

p1010985s.jpg

p1010986ex.jpg

Zawartosc

Kalendarz ma sztywne czarne okladki

Wewnatrz

  • roczny podzial na miesiace roku biezacego i nastepnego,
  • roczny podzial na miesiace z uwzglednieniem poszczegolnych dni (w skrocie)(tego roczny i roku nastepnego),
  • kazda strona podzielona jest na trzy dni z podzialem na godz od 8 do 18
  • calkiem na koncu w osobnej kieszeni jest wymienialny adresownik na kontakty

Kartki sa cienkie, w przypadku piora wystepuje strzepienie i delikatne przebijanie na druga strone.

Ja sama robie notatki i zapiski olowkiem.

Kalendarz zawiera wszystko co potrzebuje dokonujac w nim wszelkich notatek lub zapiskow wiem, ze zawsze mam wszystko ze soba. zastanawialam sie juz nad czyms wiekszym ale z drugiej strony ten niezle sie sprawdza no i chodzi o miejsce i ciezar w torebce. A wiem jak bylo ze jego wiekszymi poprzednikami.

Z corocznym zamowieniem wkladki kalendarza „podpinam“ sie zawsze pod zamowienie meza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...