Skocz do zawartości

To teraz Gdańsk, 12.03.16 r, godz. 12.00


Ann_gd

Polecane posty

No hej, padło hasło, trzeba się tematem zająć.

Propozycja spotkania w marcu, 12.03, godzina 12.00, póki co Restauracja KOS, ul. Piwna. (raczej nie będzie problemów z tym miejscem, no ale zawsze w ostatniej chwili coś się może zdarzyć...)
http://www.restauracjakos.pl/

Ogólnie wstępnie zarezerwowałam miejsce dla 10-ciu osób, więc chętnych prosiłabym o wpisanie, że dołączą.

To jak, widzimy się? icon_e_biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Ann jest swietną organizatorką to wiadomex. Mam w  tym półroczu cel - chcę wreszcie ruszyc nad Bałtyk (po dwudziestu latach od ostatniej wizyty). To byłby świetny pretekst, ale nie uda mi sie dwunastego. Ale jak termin mi sie wyklaruję dam znać i może uda sie zorganizwaonie kolejne pomorskie spotkanie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tym lepiej, na Starym Mieście parking w soboty bezpłatny, tylko w podwórka nie wjeżdżaj - tam już potrzeba identyfikatorów. Pod samą restaurację też się chyba nie dostaniesz, wydaje mi się, że tam już deptak zrobili z tego fragmentu uliczki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej, padło hasło, trzeba się tematem zająć.

Propozycja spotkania w marcu, 12.03, godzina 12.00, póki co Restauracja KOS, ul. Piwna. (raczej nie będzie problemów z tym miejscem, no ale zawsze w ostatniej chwili coś się może zdarzyć...)

http://www.restauracjakos.pl/

Ogólnie wstępnie zarezerwowałam miejsce dla 10-ciu osób, więc chętnych prosiłabym o wpisanie, że dołączą.

To jak, widzimy się? icon_e_biggrin.gif

 

Jak się wszystko poukłada to my też wpadniemy w odwiedziny nad naszą kałużę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Ok, trochę zaspałam, ale zatoki moje dobijają mój sen i zabiegają o uwagę, smarczę pod nosem i ciężko myślę...

 

No to tak,

widzimy się w osobach:

 

1. MBRafał

2. Ann

3. i 4. Kasia z dzieckiem (?)

5. Krystian_33

6. i 7. Kitki :D

8. Long Tom

9. marjer

10. Fonsi

11. Empi (?)

12. Velofahrer

 

A jak długo? Ja jestem na miejscu, autobus pod dom mam o każdej porze, więc do popołudnia spokojnie możemy się piórzyć ;)

 

Odbieram zguby z dworca, nie będziemy aż tak punktualnie na miejscu, w razie czego pytajcie o spotkanie forumowe.

Edytowano przez Ann
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi radośnie, że chciało Wam się porzucać wygodne domostwa i przyłączyć się w kąciku restauracji do spotkania. Dawno nie brałam się za organizację samodzielnie, nawet trochę się denerwowałam... icon_e_wink.gif
Bardzo fajnie było spotkać wszystkich, poznać nowych i pobrudzić ręcę. Z Wami to tak raźniej icon_e_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, zdjęcia. Wiem, że je mam, szkoda tylko, że zazwyczaj trafiają one na forum z takim opóźnieniem po mojej stronie... Tym razem staram się :) będą dziś.

 

Tyle nas było i takich oto:

RIMG0611.JPG

 

RIMG0612.JPG

 

RIMG0613.JPG

 

RIMG0614.JPG

 

RIMG0615.JPG

 

RIMG0616.JPG

 

RIMG0644.JPG

 

RIMG0648.JPG

 

A takie rzeczy działy się na stole:

RIMG0617.JPG

 

RIMG0618.JPG

 

RIMG0619.JPG

 

RIMG0620.JPG

 

RIMG0624.JPG

 

Zaczęliśmy nawet produkcję własnej Pepsi... ;)

RIMG0626.JPG

 

To była ONA, ta pióra w koronce:

RIMG0640.JPG

 

RIMG0641.JPG

 

RIMG0637.JPG

 

RIMG0651.JPG

 

RIMG0654.JPG

 

RIMG0656.JPG

 

RIMG0659.JPG

 

RIMG0660.JPG

 

RIMG0662.JPG

 

RIMG0667.JPG

 

Kitkowe bobasy w walizce:

 

RIMG0695.JPG

 

RIMG0696.JPG

RIMG0697.JPG

 

RIMG0698.JPG

RIMG0700.JPG

 

RIMG0701.JPG

 

Na koniec Gwiazda w Gdańsku

RIMG0702.JPG

 

a cały link i inne cudowności tutaj:


 

Zapomniałabym, jedzonko bomba ;) a cyc kurzęcy, jakiego dostali Basia i Robert to tak... taka Pamela Anderson wśród biustów był

 

RIMG0713.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...