Skocz do zawartości

Leuchtturm 1917 Whitelines Pocket


Polecane posty

"Poszukiwałam niedawno notesu do pracy, takiego mieszczącego się spokojnie w kieszeni, a przy tym wyglądającego w miarę elegancko. Na rynku sporo jest produktów tzw. kieszonkowych, spełniających moje kryteria, ale ostatecznie wybór padł na Leuchtturm Whitelines Pocket.

Na pierwszej stronie (w kolorze szarym – ciemniejszym niż papier wewnątrz notesu i zdecydowanie twardszym niż pozostałe kartki) mamy miejsce do podpisania notesu. Kolejna kartka jest gładka, ale gramatura i kolor jest identyczny jak pozostała część notesu. Następna karta to już spis treści (3 strony). Od tej strony zaczynają się już w rogach kartki kwadraty z kodem QR (o tym w dalszej części tekstu). Poza tymi początkowymi stronami i spisem treści notes składa się ze 185 stron, w przypadku mojego notesu kropkowanych, gdzie każda z nich ma naniesiony numer w dolnym zewnętrznym rogu. Od 171 strony dodatkowo zaopatrzono kartki w perforacje, by łatwiej się je wyrywało."

Czytaj całość

 

notesty_testy_sm-5.jpg

 

notesty_testy_sm-10.jpg

 

notesty_testy_sm-4.jpg

 

porownaniewhitelines.jpg

 

notesy_prsm-28.jpg

 

notesy_prsm-20.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje ulubione notatniki i kalendarze. Wszystko w nich lubię, no może za wyjątkiem ceny.

We wszystkich jest tam sam papier i tak samo wg mnie dobry. W moleskine bywało różnie...

Atrament na tym papierze staje się jakby matowy co mi bardzo odpowiada.

Dzięki za kolejny super test :)

 

Rzeczywiście przy mokrych, grubych piórach może pojawić sie przebijanie. Ja piszę eMkami i eFkami i jest całkiem ok. Nie mam nawyku po długopisach mocnego naciskania na papier więc problem praktycznie nie ma.

Edytowano przez musicman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...