Skocz do zawartości

Nowości Visconti


visvamitra

Polecane posty

W fabryce Visconti nie próżnują. Pracują nad nowościami. Na stronie Dana Smitha pojawiły się zdjęcia nowego modelu z serii Homo Sapiens - Dark Age:

 

12642710_1685103205064674_67228070153037

 

I Pinifariny

 

12418038_1685137315061263_39433943324701

 

W moim odczuciu Homo Sapiens Dark AGe do pięt nie dorasta klasykowi - Homo Sapiens Bronze a Pinifarina w tym wykończeniu nie podoba mi się. Pomijam kwestię, że cena tego modelu jest abstrakcyjna. Cieszę się natomiast, że Visconti wciąż szuka nowych rozwiązań i zasługuje na miano innowacyjnej firmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości Visconti słyszałam o:

- tęczowej Pinifarinie

- Homo Sapiens Dark Age

- Visconti Manhattan 2016

- Visconti Rembrandt w kolorze ciemnej przydymionej zieleni z wykończeniami w kolorze czarnym (jak w Michelangelo Back to Black)

- Visconti Rembrandt w kolorze "marmurowej" kości słoniowej z wykończeniami w kolorze ciemniejszego złota.

 

Te informacje znalazłam na FPN, razem ze zdjęciami. Opublikowała go osoba prowadząca profil jednego ze sklepów - czyli raczej na pewno będą dostępne w sprzedaży. O większej ilości nowości niestety nic nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O nie, o nie, o nie!!!!!!!

 

Ja chcę tego Rembrandta Khaki Green!!! :)

Chciałam zielone i  chciałam bardzo Viscontiego i mam za swoje....    :D

 

Maciek, a kiedy, kiedy będzie w sprzedaży? I czy cena taj standardowego Rembrandta? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, cena tego pióra jest na tyle wysoka, że należałoby pomyśleć, czy potraktować je jako przedmiot pożądania i produkt użytkowy, czy zacząć już raczej myśleć w kategoriach kolekcjonerskich i lokaty kapitału (wątpliwa sprawa)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...