Skocz do zawartości

Levenger Cocoa


konis

Polecane posty

Moja nastoletnia córcia zleciła mi kiedyś zakup na Ebayu jakichś kredek i farb. Ponieważ wartość zakupów równała się wartości przesyłki, postanowiłem zobaczyć, czy sprzedający nie ma przypadkiem czegoś, co i mnie by przydało się. Miał buteleczkę atramentu o tajemniczej nazwie „ Levenger Cocoa”. Prawdę mówiąc nie za bardzo wtedy skojarzyłem jaki to kolor Cocoa, choć powinowactwo z kakao samo się narzucało. Wtedy jednak, jak mówi moja córcia „nie zatrybiłem”, ale spodobał się mi kształt butelki. Dość szybko przesyłka dotarła i oczom moim ukazało się pudełeczko w kształcie sześcianu na wierzchu którego była nalepka z napisem LEVENGER COCOA otaczającym koło w czekoladowym kolorze z białym drzewem. Dopiero wtedy „zatrybiłem”. Kakao. Wszystko jasne. W środku butelka o pojemności 50 ml z inkiem i jakaś ulotka na której podano informacje o firmie wraz z adresami stron internetowych. Na odwrocie karteczki jakiś ważniak podpisał się pod bla, bla, bla, wymyślonymi przez speców od marketingu.

98ea9ec1480bda7f.jpg

4387fffe122aacc4.jpg

78636375476628a0.jpg

Buteleczka ma fajny kształt, a na zakrętce powtórzony motyw drzewa.

7b91dbf4cfcaabbd.jpg

51c99008fb434f91.jpg

Dzięki prostemu pomysłowi, pióro można napełnić nawet w przypadku małej ilości atramentu.

cd8f853eb0c62ec5.jpg

9d8c24f030062633.jpg

Wystarczy zakręcić butelką, odwrócić do góry dnem i odkręcić.

5a2e5f178cc40f81.jpg

51813a1038f92099.jpg

Próbka pisma.

b8a913fec0e65f02.jpg

Małe podsumowanie.

Atrament Levenger Cocoa ma bardzo przyjemny kolorek – jasny brąz, prawie sepia.

Przepływ ma dobry, nie ma tendencji do strzępienia, nie przebija, ładnie cieniuje i szybko schnie. Butelka ma fajny kształt. Mały „patencik” pozwala na bezproblemowe nabieranie atramentu w każdej sytuacji. Jest stosunkowo tani - 12 $ za butelkę, to chyba cena do przyjęcia. Nie sprawdzałem ile wyniesie przesyłka, ale przy większej ilości kolorów zapewne też będzie można przeżyć. A kolory są takie :

a24521fc10939a9e.jpg

1a44df66cfad3fe2.jpg

zdrówka

Edytowano przez konis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...