Skocz do zawartości

Sailor Jentle Ink – Colors of Four Season – Yama-Dori


Mariusz888

Polecane posty

Dzięki!

 

b0f70af4ed1e.jpg

 

czy ten balans bliższy rzeczywistości?

Generalnie wygląda dość ciemno.

 

Mam teraz Tokiwa Matsu w tym Sheafferze, i w Lamy Mce, i zdecydowanie bardziej podoba mi się w Lamy. W sheaffer za ciemny :(

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam czytać Wasze recenzje, ta jest świetna. :)  Ale kiedy przychodzi co do czego, trzymam się określonej palety kolorów w atramentach, przynajmniej na razie. Piękny kolor, jeśli ktoś lubi takie odcienie niebieskiego/turkusu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam już, używam, ale jeszcze nie zdecydowałam, czy mi się podoba i czy zostanie ze mną na dłużej ;) Może go jeszcze nie spasowałam z idealną stalówka? ;)

Generalnie w mokrej Fce Kaweco, to lał się na potęgę i przez to był bardzo ciemny, tracił swój urok. W stalówce, która nie podaje już tak hojnie, wygląda lepiej, wygląda nawet nieźle.

I zdecydowanie w moim jest więcej niebieskiego, mało zieleni..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już, używam, ale jeszcze nie zdecydowałam, czy mi się podoba i czy zostanie ze mną na dłużej ;) Może go jeszcze nie spasowałam z idealną stalówka? ;)

Generalnie w mokrej Fce Kaweco, to lał się na potęgę i przez to był bardzo ciemny, tracił swój urok. W stalówce, która nie podaje już tak hojnie, wygląda lepiej, wygląda nawet nieźle.

I zdecydowanie w moim jest więcej niebieskiego, mało zieleni..

Coś podobnego :) Chyba poproszę o próbkę :) Chociaż... są ludzie, którzy w RK Verdigris widzą niebieski, a dla mnie jest on zielony. Może z Yama-Dori jest podobnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...