Skocz do zawartości

Rhodia ColoR w Pióromaniaku


_Pióromaniak_

Polecane posty

Notatników Rhodia ColoR nie spodziewali się nawet najwięksi fani marki, ze mną i Magdą na czele.

 

C_amb-rhodia-colorR-1050-620_lL.jpg

 

Zestawienie pomarańczu i czerni (symbol marki) było tak oczywiste jak to, że słońce jest żółte. Niespodzianka! Rhodia zaproponowała pióromaniakom 8 nowych kolorów świetnego notatnika Rhodia nr 16. Dodajmy: notatnika, którego... (kontynuuj lekturę).

 

Magda i Marcin

 

Rhodia ColoR, czyli 8 nowych kolorów świetnego notatnika Rhodia nr 16, dostępna w Pióromaniaku w pełnej gamie barw. Ceny zdroworozsądkowe dla kupujących.

 

Sprawdź, w jaki sposób rozpoczęła się nasza przygoda z marką Rhodia. Kliknij tutaj.

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romii,

Rhodia ColoR to seria Premium. Od klasycznej Rhodii wyróżnia ją nie tylko kolor okładki, ale przede wszystkim gramatura - 90 g/m2 i kolor papieru - kremowy.  

 

Pozdrowienia,

Magda

Dlatego zapytałem czy warto.

Wyższa gramatura nie oznacza automatycznie lepszego papieru. Gdyby tak było to każdy z tych notesów byłby gorszy od ColorLaser 280g/m2, który leży u mnie obok drukarki.

Kremowy papier też mnie nie przekonuje.

Określenie "Premium" to taki wytrych, który nic nie mówi - jak słynne "amaizing" :-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romii, visvamitra, z racji tego, że papier w klasycznej Rhodii jest świetny, to różnica w pisaniu jest według mnie minimalna.  W zasadzie są trzy różnice między produktami: kolor okładki, kolor papieru i gramatura papieru. Ciężko mi jednak odpowiedzieć na pytanie, czy warto, bo wszystko zależy od tego, czego jako użytkownik potrzebujesz :). Jeśli chodzi o samo pisanie po papierze, to klasyczna 16 wystarcza.

 

W tym tygodniu opublikujemy na blogu recenzję papieru Rhodii ColoR z próbkami pisma :)

 

Pozdrowienia,

Magda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czy on jest też z lekkim połyskiem i śliski jak poprzednik?

 

 

Magda, Marcin, podpinam się pod pytanie musicmana.

 

Hej, papier jest delikatnie satynowany i raczej połysku na nim nie uświadczysz.

 

Magda

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, shit! Od około 10 lat używam właściwie tylko Rhodi (żółtych, czarnych nie znoszę), piszę piórem od zawsze i właśnie się dowiedziałem, że Rhodie nie są do piór. No, to mam przechlapane! :bezradny:

 

Nie ty jeden,... :huh:  :o

 

dla mnie to też najlepszy papier do pisania piórami, dość dobrze w naszym kraju dostępny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu opublikujemy na blogu recenzję papieru Rhodii ColoR z próbkami pisma :)

 

Jeśli byliście na blogu, to już widzieliście. Jeśli nie, to zapraszam do obejrzenia testu papieru Rhodii ColoR: http://www.pioromaniak.pl/artykuly/notatnik-rhodia-color-nr-16-test-papieru/.

 

Pozdrowienia,

Magda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...