Skocz do zawartości

Do szybkiego pisania i liczenia w ogromnych ilościach


Polecane posty

Miałem  wczoraj na pisanie troszkę mniej czasu niż chciałem. Myślę że w piątek zrobię skany, to zobaczysz jak i gdzie ten atrament się czasem rozmazuje na oxfordzie. Ogólnie myślę że jest dobrze.

 

1. większa wygoda pisania niż długopisem - nadgarstek mniej boli

2. idzie się przyzwyczaić do uważania żeby nie rozmazać.

 

Czasem jak dotknę spoconym palcem atrament to się nieco rozmazuje. Ale jeszcze nie wiem dokładnie po jakim czasie. Tzn. atrament Lamy blue-black to istna tragedia, ponieważ mogę go niechcący rozmazać palcem nawet po trzech dniach. Natomiast Edelstein Tanzanite zachowuje się dużo dużo lepiej. Rozmazał mi się w paru miejscach, ale poczekajmy z jakimś werdyktem do piątku. Dam Wam znać.

Edytowano przez cosurgi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uwielbiam nim pisać, wykorzystuję go do szybkiego pisania, są takie momenty kiedy piszę zdecydowanie wolniej niż myślę i wtedy po niego sięgam :)

Po Oxfordzie też mi sie dobrze pisze, narzekałeś na ten papier, a jak w połączeniu z Pilotem?

moje wrażenia szczegółowo opisane:

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/8923-dobry-atrament-poszukiwany/?p=143131

zapomniałem tam dodać że to wszystko to jest papier oxforda :)

Edytowano przez cosurgi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...