Skocz do zawartości

Potrzebuję części sekcji do TWSBI 580


Romii

Polecane posty

Witajcie,

 

Dzisiaj odkryłem, że moje TWSBI 580 jest popsute - pękł czarny element sekcji,

w którym umieszczony jest spływak i stalówka - odłamany jest gwint. Uszkodzenie widać na zdjęciu.

Może ktoś ma na zbyciu ten element lub całą sekcję z uszkodzoną stalówką?

Chętnie przyjmę.

Na razie do pióra trafiła stalówka EF ale wolałbym w nim stuba :).

 

ecc254f4b87c.jpg

Edytowano przez Romii
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka jest cena masz rację. Jedyna rada to reklamacja, albo kupienie czegoś uszkodzonego z dobrym elementem który potrzbujesz

Moja na razie pierwsza uszkodzona - ale lubię tego stuba i często nim pisałem.

Edytowano przez Romii
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co odpowiedzą, ale wg mnie sposób zaprojektoawnia tego elementu jest delikatnie mówią idiotyczny. Tzn. rozumiem dlaczego poszli tą drogą, ale moim zdaniem można było to trochę inaczej rozwiązać, bo w tym momencie cała sekcja wraz ze stalówką trzyma się na małym elemencie, który w dodatku jest plastikowy.... Ciekawi mnie jak się sprawa potoczy, bo sam od niedawna mam 580'tkę a "nigdy nic nie wiadomo"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz przyszła szybko.

Streszczając pan poprosił jeszcze o nr. telefonu - wyślą uszkodzoną część z serwisu.

Poprosił tylko, żebym nie naciskał zbytnio przy pisaniu, bo jak się ułamie całkiem to będzie problem z wykręceniem :).

Czekam na przesyłkę - jak się pojawi to dam znać.

Jak na razie wszystko szybko i profesjonalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że dostanę uszkodzoną część :) :

 

Hi Roman,

We got your data from Philip, we sent out 580 stub feeder, feeder holder by registered airmail through post office from Taiwan on Dec. 07, 2015,

tracking no. RA097533637TW, if you do not get it within 2 week, please accord this tracking no. to check your post office and let us know. Hope you can get it soon.

Best regards,

Rebecca

Edytowano przez Romii
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...