Skocz do zawartości

Montblanc Alfred Hitchcock LE


ArielN

Polecane posty

W salonie MB uraczono mnie książeczką od tegoż. Trochę większe i wyraźniejsze zdjęcia.

Jak na limitowanego MB, to cudo zachowuje swego rodzaju wstrzemięźliwość. Nawet by mi to grało, gdyby nie końcówka korpusu - od czapy kompletnie.

No i ta cena... Dobrze kojarzę, że około 10k PLN w tańszej wersji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podług mnie jest tak:

Firma MB nie ma pomysłu na udane pióro, które kupiłyby miliony, a firma zrobiła obrót z którego wyżywiłby się dział marketingu, prezesi się wyżywią tak czy inaczej.

W związku z tym, w dzisiejszym snobistycznym świecie, łatwiej będzie zarobić milion $ na jednym piórze niż po 1 $ na milionie.

I dlatego wypuścili limitowaną serię piór, których produkcja kosztuje w chrl (proch) 5 złotych na krzyż, do tego 55 $ na marketing i sukces murowany.

Kto to kupi? Hm... hiuston....

Dobra dorzućcie modne nazwisko.

Nobel - już jest...

VanGog - jest

....

zostaje hiczkok - przyklepane

Takie moje spojrzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne jest to pióro! Zwłaszcza w czarnej wersji. Rozumiem, ze komuś się może po prostu nie podobać, ale spróbujcie spojrzeć na to inaczej. To pióro jest po prostu spójne. Szczególnie podoba mi się sposób zamocowania klipsa, taki nowoczesny hi-tech. Wersja czerwona mi się już mniej podoba, głównie ze względu na fragment filmu owinięty wokół skuwki, ba, pokuszę sę nawet o stwierdzenie, ze przestylizowanie klipsa na katanę wystarczyłoby, zeby zmienić nazwę pióra z Hitchcock na Tarantino (Kill Bill).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podług mnie jest tak:

Firma MB nie ma pomysłu na udane pióro, które kupiłyby miliony, a firma zrobiła obrót z którego wyżywiłby się dział marketingu, prezesi się wyżywią tak czy inaczej.

W związku z tym, w dzisiejszym snobistycznym świecie, łatwiej będzie zarobić milion $ na jednym piórze niż po 1 $ na milionie.

I dlatego wypuścili limitowaną serię piór, których produkcja kosztuje w chrl (proch) 5 złotych na krzyż, do tego 55 $ na marketing i sukces murowany.

Kto to kupi? Hm... hiuston....

Dobra dorzućcie modne nazwisko.

Nobel - już jest...

VanGog - jest

....

zostaje hiczkok - przyklepane

Takie moje spojrzenie.

Vit, Ty to jakiś ekonom jesteś, czy kto? Po co komu miliony piór w dobie klawiatur? Jeśli już potrzebujesz tych milionów to są przecież (oprócz chinczyków) jakieś wektory na przykład.

Świetne jest to pióro! Zwłaszcza w czarnej wersji. Rozumiem, ze komuś się może po prostu nie podobać, ale spróbujcie spojrzeć na to inaczej. To pióro jest po prostu spójne. Szczególnie podoba mi się sposób zamocowania klipsa, taki nowoczesny hi-tech. Wersja czerwona mi się już mniej podoba, głównie ze względu na fragment filmu owinięty wokół skuwki, ba, pokuszę sę nawet o stwierdzenie, ze przestylizowanie klipsa na katanę wystarczyłoby, zeby zmienić nazwę pióra z Hitchcock na Tarantino (Kill Bill).

Takie czerwone to jest to :) a na dodatek, w tym wykonaniu, jest tylko pióro bez innych popierdółek ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...