Skocz do zawartości

Pelikan hub - podziękowania


kasiasemba

Polecane posty

Jestem w pociągu powrotnym i piszę na świeżo :)

Chciałabym wszystkim bardzo podziękować za udane jak sądzę spotkanie. Jak zwykle czuję się jakbym pozytywnie naładowała baterie do pełna :)

Szczególnie chcę podziękować

- empiemu za zrobienie świetnych identyfikatorów

- visvamitrze za odebranie mnie z dworca

- mac. kozinskiemu za obiadek

- inahonowi za przytulanki ;p

- wesołej ekipie z kanapy za poprawienie humoru na maxa (Basiu, kitku, Dziku, Aniu jesteście niepowtarzalni!)

- Ann za całokształt, jak zawsze

- Adamonowi i Mackowi za owocne rozmowy

- Wojtkowi Amck za udostępnienie Kawusek do pomacania i wypróbowania

- Rittelowi za rozpostarcie parasola nad moją głową

- całej ekipie odprowadzającej za odprowadzenie

- wszystkim, którzy pojawili się po raz pierwszy za to ze dotarli i dali się poznać

Do następnego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja również z całego serducha dziękuję Wam za kolejny świetny piórowo i nie tylko piórowo dzień. Moim skromnym zdaniem kompania z Nas doborowa!

Dziękuję wszystkim, którzy się pojawili i z którymi mogłam zamienić choć slowo. Szczególnie dziękuję (w kolejności losowej):

Kasi za wybitne hubmasterowanie i bycie świetną babką

Ani za to, ze zawsze do mnie krzyczy WNUCZKAAA, co jest kochane

Piotrkowi, bo jest świetny i bo mogę!

Krzyśkowi Inahonowi za analizy szorstkiej męskiej przyjaźni opartej na pewnym samochodzie

Felicji za skarby, które przywiozła i że siebie przywiozła

Adamowi za dzielne nawoływanie do rodzinnego zdjątka i za to, że zawsze był w pogotowiu

Andrzejowi, że mogłam go poznać

Basi za demoralizację... :D i za warsztaty z życia w ogóle

Kitkowi za jego charakterystyczny, szczery, przeserdeczny śmiech, który jest genialny :D

Łukaszowi za przetłumaczenie mi, co jest ciekawego w Faber Castellach

Danielowi... Ach ten Pelikan... :3

Rittelowi za pogaduchy, że nie zapomnial wziąć i za dodanie otuchy nadzieją na recenzję pewnej książki

Aoirghe za dodanie jeszcze więcej otuchy i dobre słowa

MaćKozińskiemu za tradycyjne literackie rozkminy, na które zawsze czekam

Nicponiom za to, że znów mogłam Was zobaczyć, ale niepotrzebnie zabieraliście ze sobą to Platinum

Bartoszowi za szukanie Świętego Piórnikowego Graala

i całej reszcie, która poświęciła mi choć jedną swoją cenną minutkę. :)

Jeśli kogoś pominęłam, to nie z bosej złośliwości a rozemocjonowania ;)

Edytowano przez bosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem napisać podziękowania dla każdego, ale boję się, że kogoś pominę. Starałem się porozmawiać ze wszystkimi. Mam nadzieję, że nikt nie poczuł się zignorowany. Jeśli jednak - przepraszam. Policzyłem pióra otrzymane - 16. Nie mogę się połapać, czyje sa dwa. Duże, czarne, odkręcane, niemieckie z wyglądu z małą stalówką (aoirghe?) i czarne, z przezroczystym okienkiem, tłokowe. Komu je zabrałem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również chciałem serdecznie podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna! Niezwykle udany dzień, pełen wrażeń, uśmiechów i dobrej zabawy! :)

Byłem na spotkaniu Pelikana jako dystrybutor Sheaffer'a trzymając w jednej dłoni parasol z logo Faber-Castell, a w drugiej torebkę Aurory, w której miałem pióra Cross'a i kubek Pelikana... :wacko::lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Byłem na spotkaniu Pelikana jako dystrybutor Sheaffer'a trzymając w jednej dłoni parasol z logo Faber-Castell, a w drugiej torebkę Aurory, w której miałem pióra Cross'a i kubek Pelikana... :wacko::lol:

 

Tak prawdziwie internacjonalistycznie   ;)

 

Holender,

 

mnie wszystko przeszło koło nosa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje powoli opadają, więc mogę i ja zebrać myśli oraz podziękować wszystkim za wspaniałe godziny wspólnego macania, testowania i  rozmawiania.

Kasiu, wykonałaś kawał solidnej organizacyjnej roboty i pełniłaś rolę gospodyni z ogromnym wdziękiem, dziękuję!

Felicji dziękuję za przesympatyczną rozmowę (tę w toalecie również ;)),

Andrew, cieszę się, że Cię wreszcie poznałam "na żywo", sąsiedzie :)

Inahonowi za propozycję,

Łukaszowi za mnóstwo frajdy z oglądania niesamowitych kolorów,

Ann - dla Ciebie specjalne, podwójne podziękowania: ode mnie i małżonka - wiesz za co...

Piterowi za uprzejmość i serwis piórowy (jeśli czarny niemiecki potwór ma nierówne skrzydełka stalówki, to wielce możliwe, że jest mój),

bosa, Tobie za delikatność i klasę,

Dzikowi za fascynującą opowieść (zdjęcia były niesamowite),

Robertowi i Monice za miłe towarzystwo :)

I w ogóle wszystkich Was było wspaniale zobaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że wszystkich Was widziałam.

Żałuje, ze się spóźniłam (niezależnie ode mnie)

dziękuje za okrzyki radości gdy się pojawiłam. ☺️☺️☺️☺️☺️

Już czekam na następne spotkanie.

Mam nadzieję, ze będę mogła dowieźć Lubliniaków (plisplisplis)

_ded_ miło było poznać...

Pięknie maszerowaliscie ławą w stronę dworca....

Ja na spacerze z koleżanką odkryłam śliczna knajpkę na potencjale spotkania: taka szwedzka(?) chata z patio. Nazywa się "Kolonia"- klimatyczna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem napisać podziękowania dla każdego, ale boję się, że kogoś pominę. Starałem się porozmawiać ze wszystkimi. Mam nadzieję, że nikt nie poczuł się zignorowany. Jeśli jednak - przepraszam. Policzyłem pióra otrzymane - 16. Nie mogę się połapać, czyje sa dwa. Duże, czarne, odkręcane, niemieckie z wyglądu z małą stalówką (aoirghe?) i czarne, z przezroczystym okienkiem, tłokowe. Komu je zabrałem?

Czarne z przezroczystym okienkiem i podrapaną przez klips skuwą- moje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić: było bosko! dojadam właśnie w domu kanapkę z podróży, ciesząc się jak dziecko :)

pościskałam wszystkich, przytuliłam każdego, trochę radości sprawiłam pewnemu małżonkowi poprzez ręce żony ;) a co!

kolejne pióro zagościło w mojej małej armii, tym razem nie czarno-czarne.

pozbierałam próbki dla nieobecnego na spotkaniu Long Toma, zrobimy sobie afterek w tygodniu i popiszemy swoimi nowościami.

niektórych widziałam po raz pierwszy, niektórych po raz kolejny i fajnie - niech sobie spotkania rosną w siłę i ilość ludzi, całe życie z wariatami.

 

Dziękuję, Robaczki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że człowieka niebo i piekło rozrywa, to nic, i nawet to, że w końcu niebo chce ten kawałek, co wyrwało piekło, a piekło głodne jest ochłapu, co dostało niebo... to też nic... ale, że te spotkania kończą się zanim się porządnie zaczną, a potem na zdjęciach widać tyle twarzy, tyle piór i tyle artefaktów, w których pobliżu nawet nie byłem... ta świadomość, to jest prawdziwy czyścieć. A mimo to, chce się to powtarzać te spotkania...

 

Dziękuję wszystkim za dobrą energię, za cierpliwość, Pani Wodzirejce za wodzirejowanie i za możliwość spotkania (dzięki Kasia!), (ekipie tranzytowej za tranzyt suwenirów i Kasi Wodzirejki i empi-emu za identyfixy), ekipie Sztuki Umiaru za... umiar w wystroju, menu i cierpliwe odbierania zamówień, Ani i Kasi za powitanie z przytupem, i odpowiednim osobom za SF-ki, Stuby oraz Music-i, za pióra na literę K, za rozmowy o odwadze, pasji i wyrachowaniu w życiu, polityce i pisaniu książek, o Sailorze w Pelikanie, o piórach kobiecych, gwizdkach oraz bydlakach, sprawdzaniu wierności, gładkim sunięciu, pewnej premierze i pewnym Premierze, potrzebie mądrości, dzięcięcej radości i wieku średnim, hipopotamie i wafelkowej psychodramie, canonie fotografii, o tym "jak żyć" jedząc hamburgera pół-vege oraz Tajemnicy spotkania co to nic o nim nikt jeszcze nie wie  i tradycyjnie dobre wibracje.

 

Pzdr,

Mac

 

i za spacer po trotuarach i peronach też :-) Mam nadzieję, że pasażer pociągu z 23 dotarł do domu.

 

To ja tylko dla pobudzenia apetytów, kilka momentów z telefonu...

 

 

ad4d7c0818ffb040.jpg

c109163fd70e8fd2.jpg

01e8f9d45ac2bc36.jpg

 

7c895d4cdcf5af80.jpg
2b3f4590339e105a.jpg

b958da14a837a8e4.jpg



bb55c34c2f7ec10c.jpg
ab0ad8ccab306656.jpg

Edytowano przez mac.kozinsky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również chciałem serdecznie podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna! Niezwykle udany dzień, pełen wrażeń, uśmiechów i dobrej zabawy! :)

Byłem na spotkaniu Pelikana jako dystrybutor Sheaffer'a trzymając w jednej dłoni parasol z logo Faber-Castell, a w drugiej torebkę Aurory, w której miałem pióra Cross'a i kubek Pelikana... :wacko::lol:

Mogłeś jeszcze zalać atramentem Watermana w konwerterach Delty i przetrzeć "wycieraczkami" atramentu Lamy.

 

dopisek. mam do Was zdecydowanie za daleko.

Edytowano przez marwis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszedłem do domu po całonocnej podróży, więc wybaczcie, że będę oszczędny w słowach :D

 

Pociąg przyjechał z 45 minutowym opóźnieniem, więc w istocie wyjechałem z dworca po północy. Ale mimo tej męczącej drogi powrotnej było warto. Cieszę się, że mogłem Was poznać, porozmawiać na żywo, pobawić się w świetnym towarzystwie. Nie wymienię tu wszystkich, bo nie chciałbym kogoś pominąć, więc podziękuję Kasi za zorganizowanie świetnej imprezy, a Wam za Ciepłe przyjęcie za możliwość poznania Was, rozmowy, śmiechy, odprowadzenie na dworzec itd.

 

Dajcie mi jakiś czarny pasek na oczy, bo wyszedłem strasznie na tych zdjęciach :D

 

No, a teraz idę spać...

 

 

EDIT,a no i wybaczcie, że nie ze wszystkimi udało mi się porozmawiać (np. przegapiłem Adamona, który wpadł na chwilę) :( Następnym razem nadrobię. Obiecuję! ;)

Edytowano przez Andrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sobie dziękują, to ja może napiszę, konu NIE dziękuję.

 

Nie dziękuję AmcK-owi i nie dziękuję AKMACowi.

 

To miało być sympatyczne spotkanie z symaptycznymi ludźmi i drobnym darmowym upominkiem od Pelikana a nie brzemienne w finansowe skutki spotkanie. Trzeba było przynosić Pelikana M805 w wersji demonstrator, he? Trzerba było mieć tego Sailora ze stalówką typu Music? No trzeba było, pytam się?

 

Chyba będę musiał wziąć kredyt albo sprzedać psa.

 

Dzięki chłopaki.

 

Po prostu dzieki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...