Jump to content

Montblanc StarWalker Extreme ScreenWriter


Mariusz888

Recommended Posts

 Wiem, że nie jest to pióro wieczne, ale nie ma osobnego działu dla takiego rodzaju przyborów piśmienniczych więc postanowiłem wrzucić tutaj - jeżeli zachodzi taka potrzeba, to proszę moderatora o przeniesienie.

 

"Dziś chciałbym zaprezentować bardzo nietypowy jak na stronę Zegarki i Pióra przyrząd piśmienniczy. Zgodnie z nazwą domeny, traktuje ona o piórach wiecznych (jeżeli o przybory piśmiennicze chodzi). Nadarzyła się jednak okazja do przetestowania czegoś, co tak naprawdę nie ma moim zdaniem adekwatnej nazwy w języku polskim. Chodzi mianowicie o model Extreme ScreenWriter z kolekcji StarWalker marki Montblanc.

Czym ten produkt w istocie jest? Nie jest on z pewnością piórem wiecznym. Często słyszymy określenia takie jak „rysik”, albo „wskaźnik”, które już w swoim brzmieniu trochę deprecjonują sens używania takiego narzędzia. Jednak w obecnych czasach, urządzenia z ekranami dotykowymi są już tak powszechne, że nie dziwi wprowadzanie takiego przyrządu do oferty.

 

Podstawową funkcją ScreenWritera jest wspomaganie nas w obsłudze aplikacji na urządzeniach z ekranami dotykowymi. Za jego pomocą możemy wykonać wszystkie te czynności, które normalnie wykonujemy palcem, z tym, że możemy to robić precyzyjniej. W odpowiednich aplikacjach możemy nim również pisać na wzór pisma odręcznego, bądź też szkicować. Montblanc zadbał również o to, aby przygotować odpowiednią aplikację. Nie posiadam urządzeń z systemem Android, jednak w przypadku urządzeń z systemem iOS, możemy za darmo pobrać aplikację „Montblanc Screenwriter”. Dedykowana jest ona głównie do pisania. Mamy możliwość wyboru przyboru piśmienniczego, koloru atramentu, czy też rodzaju papieru. Zwłaszcza papier wygląda atrakcyjnie w porównaniu do konkurencyjnych aplikacji, gdyż wyraźnie widać jego strukturę. Mamy nawet możliwość ustawienia papieru przypominającego papier czerpany. Zresztą cała aplikacja wygląda przejrzyście i jest ona po prostu atrakcyjna wizualnie. Widać, że na jej przygotowanie poświęcono odpowiednią ilość czasu."

 

Czytaj całość

 

montblanc_starwalker_screenwriter_sm-12.

 

montblanc_starwalker_screenwriter_sm-2.j

 

montblanc_starwalker_screenwriter_sm-7.j

 

montblanc_starwalker_screenwriter_sm-8.j

 

montblanc_starwalker_screenwriter_sm-10.

 

montblanc_starwalker_screenwriter_sm-13.

 

montblanc_starwalker_screenwriter_sm-19.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...