Skocz do zawartości

Zeszyt do kaligrafowania PWF - skany


Alveryn

Polecane posty

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

tu obrazek

W poniedzialek posylam dalej, przepraszam za opóźnienie. :)

Chciałem wyrazić opinię, że stosowanie wulgaryzmów jest moim zdaniem nie na miejscu.

Być może moja opinia jest odosobniona i nie oczekuję zbytnich dyskusji czy polemik.

Niemniej jednak nie odważę się polecić tego/takiego forum nikomu, kogo cenię.

To tylko takie rojenie wariata.

Witek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wyrazić opinię, że stosowanie wulgaryzmów jest moim zdaniem nie na miejscu.

Być może moja opinia jest odosobniona i nie oczekuję zbytnich dyskusji czy polemik.

Niemniej jednak nie odważę się polecić tego/takiego forum nikomu, kogo cenię.

To tylko takie rojenie wariata.

Witek

W pełni się zgadzam. Nie brukajmy zeszytu, forum, stalówek i wreszcie całej sztuki kaligrafii takimi słowami. I to nie jest rojenie wariata.

Ale na prawym czy na lewym miejscu?

Ten żart też jest nie na miejscu, ani prawym, ani lewym. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam sobie Zeszyt i muszę stwierdzić co następuje: Wasze wpisy na żywo wyglądają o niebo lepiej niż skany! Są na prawdę świetne. :D

Winszuję Keradowi - świetne pismo. Działasz mi na ambicje by pracować nad swoim :D

Czekam na zgłoszenie się następnej osoby. Fajnie by było gdyby akcja się rozwinęła - naprawdę miła rzecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brause to mój prywatny ulubieniec i pióro codzienne :D No i stosunkowo niedawno okazało się, że ma fleksa, o czym wcześniej nie wiedziałem, bo... nie potrafiłem się nim posługiwać ;)

Aha, zapomiałem napisać jednej obserwacji: Alverynie, papier jaki zastosowałeś to prawdziwy "pijak" - aż miło patrzeć jak atrament wpija w kartkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Bo to, mimo poślizgu, taki lepszy papier do drukarek atramentowych. Musi wsysać. :)

Ale szkoda, że przebija - spróbuję z "setką". Tylko wcześniej muszę jeszcze ryzę "dziewięćdziesiątki" z zapasów przerobić. ;)

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, że z końcem poprzedniej paczki zatrzymała mi się produkcja, bo padła "ta dobra" drukarka do drukowania papieru w linie. Dopóki nie naprawią, mogę robić tylko gładkie, a nie za bardzo mam dla nich zastosowanie. A dorwałem takie fajne "piórowe" papiery do oklejenia okładek... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...