Skocz do zawartości

Podbeskidzie w Zachodniopomorskiem


endoor

Polecane posty

Dzisiaj miało miejsce wakacyjne spotkanie przedstawicieli kół PWF z Bielska-Białej i Kołobrzegu. Spotkanie nie było specjalnie tłumne albowiem Bielsko reprezentował @endoor (z rodzinką), a Kołobrzeg @marwis (samotnie).

 

Panowie z Kołobrzegu nieźle się urządzili albowiem znaleźli sobie zakątek w stylu "wieś w środku miasta". Faktycznie w środku sezonu turystycznego, przy tłumach turystów w miejsce spotkania nikt nie zajrzał. Jednocześnie panie z obsługi jakby dobrze znały pióro-maniactwo bywalców i wykazały się całkowitym zrozumieniem sytuacji, tj. faktem, że dwóch dorosłych facetów może tak mocno ekscytować się na widok piór i atramentów.

 

Jak widać - korony drzew z "ogródka"

 

20150812_161321_zpshqqhr3lu.jpg

 

W ruch poszły Sailory, Pelikany, Sheaffery i Faber-Castell'e.  Pochlapaliśmy troszkę atramentów, w tym m.in. piękny brąz  produkcji @Marwisa przy pomocy Platinum Mix Free. Ostatecznie jednak chyba królowały Cobalt Blue - mniam oraz Moss Green, który na żywo jest jeszcze lepszy niż na zdjęciach (całkiem podobnie do tego co sam o sobie sądzę po obejrzeniu zdjęć ze spotkania hehe).

 

Kolega @Marwis przyprowadził troszkę piórowego dobra.

 

20150812_162152_zpssxzehgzm.jpg

 

20150812_162147_zpsihfdsthg.jpg

 

Środek spotkania i pełnia zaaferowania tematem.

 

20150812_160130_zpskfs7jbev.jpg

 

 

20150812_161259_zpscd6tesi4.jpg

 

Nie wiedziałem, że z @Marwisa taki hodowca Pelikanów jest. Raczej postrzegałem jego kolekcję przez pryzmat wcześniej prezentowanych Sailorów - także tematyka marynistyczna.  Tu i ówdzie zawieruszył się fantastyczny Waterman Man 100, Sheaffer Crest, Cross Townsend, Jednak na spotkaniu królowały Pelikany. Cóż bliskość morza (i... @Konisa, którego serdecznie pozdrawiamy) widocznie zobowiązuje. ;)

 

Na koniec gościnnie, pisząca na papierze Midori, moja małżonka z Pelikanem M600 Solid Blue - jakże pasuje do sukienki(!)

 

20150812_162142_zpsdig03m48.jpg

 

Marku, duże podziękowanie za Twoją gościnność i serdeczność z jaką nas przyjąłeś. Miałem nieodparte wrażenie, że pióro-maniactwo, to szlachetna pasja, która łączy ludzi. Dziękujemy za super spotkanie pełne piórowych wrażeń. Zapraszamy przy okazji do Bielska-Białej i... do następnego razu. :D

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze taki pozapiorowy komentarz ale panowie, wygladacie jak bracia XD

Bo to braterstwo piórowe ;) ;) Na stole obecna była również pewna mikstura atramentów Rohrer&Klingner, którą zamierzam opisać w niedalekiej przyszłości. :)

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec gościnnie, pisząca na papierze Midori, moja małżonka z Pelikanem M600 Solid Blue - jakże pasuje do sukienki(!)

 

Żonaci to jednak mają lepiej.

"Kochanie, kupiłem dzisiaj niebieskiego Pelikana, będę pasował do Ciebie, kiedy założysz tę niebieską sukienkę! (...) Kochanie, dzisiaj kupiłem zielonego, wiesz - ta Twoja nowa torebka... etc."

 

:lol:  :lol:  :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonaci to jednak mają lepiej.

"Kochanie, kupiłem dzisiaj niebieskiego Pelikana, będę pasował do Ciebie, kiedy założysz tę niebieską sukienkę! (...) Kochanie, dzisiaj kupiłem zielonego, wiesz - ta Twoja nowa torebka... etc."

:lol::lol::lol:

Teoretycznie masz rację, ale musisz pamiętać o konieczności dokupienia sukienki, torebki i tysiąca innych drobiazgów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie masz rację, ale musisz pamiętać o konieczności dokupienia sukienki, torebki i tysiąca innych drobiazgów ;)

 

No przecie do starych byśmy pióra kupowali!!!

;-)

 

W cenę jest też wliczone słuchanie...

 

:rechot:  :zdrowie:

Edytowano przez Lux
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...