Jump to content

Misja Forum


ArielN

Recommended Posts

Szanowni,

PWF to przede wszystkim miejsce wymiany doświadczeń i idei dotyczących piór wiecznych. Jesteśmy tu po to, aby promować pisanie nimi, dzielić się wiedzą i zarażać pasją innych, niezależnie od ich wieku i stylu wypowiedzi. Nie oceniajmy (abyśmy ocenieni nie byli :)), pomagajmy, pokazujmy, zachęcajmy. W razie wątpliwości, gdy nad rozsądkiem zaczynają górować emocje (czemu chwilami trudno się dziwić, wiemy...), lepiej ignorować (inaczej: "zachować wyniosłe milczenie") niż zakładać maskę wychowawcy czy policjanta.

Zgodnie z postanowieniami Regulaminu PWF, Użytkownicy zobowiązują się do zachowania wszelkich zasad kultury osobistej i prowadzenia dyskusji. Na PWF należy używać poprawnej polszczyzny; obowiązuje zakaz używania wulgaryzmów, słów obraźliwych oraz szydzenia z innych Użytkowników (Obowiązki Użytkownika, pkt 1). W razie zaistnienia jakichkolwiek nieporozumień Użytkownik zobowiązany jest do zaprzestania prowadzenia dyskusji na forum publicznym i przejścia do rozmowy za pośrednictwem systemu Prywatnych Wiadomości z innym Użytkownikiem lub Administracją (Obowiązki Użytkownika, pkt 3).

PWF to wyjątkowe miejsce w internetowym świecie. Niezwykłe. Sami to wiecie. Miejsce bezpieczne, spokojne, przyjazne. Każdy z nas, poprzez swoje zachowanie, ma  wpływ na kształtowanie się Forum i to jak będzie ono wyglądało w przyszłości.

Dzielmy się wiedzą i bądźmy otwarci.

Pozdrawiamy,
ArielN i Thay
Administracja PWF

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...