Skocz do zawartości

Visconti Blue - Wielki test atramentów - 23 kolory w 21 dni


ArielN

Polecane posty

Atrament Visconti Blue

Dostępny w różnych butelkach. Wyróżniająca się butelka Visconti na nóżce to wersja zdecydowanie luksusowa (około 60 PLN za 40 ml, czyli 1,5 PLN za 1ml). W przypadku wersji ekonomicznej (butelka plastikowa o bryle prostopadłościanu) cena to 25 PLN za 50 ml (0,5 PLN za 1 ml).

Visconti_blue.jpg

Visconti Blue - Wielki test atramentów - 23 kolory w 21 dni

Visconti_blue_test_atramentow.jpg

Visconti Blue - Wielki test atramentów - 23 kolory w 21 dni

Atrament Visconti Blue to szansa dla wszystkich, którzy poszukują prawdziwego niebieskiego, na głębszy oddech i zaznanie spokoju ducha. Kolor Visconti Blue pokazuje właściwą definicję niebieskiego atramentu.

Zady i walety:

- dobry przepływ

- umiarkowany czas wysychania

- pomimo nasyconej barwy atrament nie wytrąca osadu i nie osadza się na stalówce (brak zjawiska nib creep)

- true blue

Obecna butelka Visconti zastąpiła szklany pierwowzór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory mój niebieski nr. 1 !! Bardzo trafne okreslenie o głębszym oddechu i spokoju ducha Ariel. Zarówno ten w nabojach jak i ten w tandetnym plastikowym kałamarzu (mam również Carbon w tej szklanej wersji - inna liga) sprawdza się wybornie ze stalówkami mokrymi jak i bardziej suchymi.

dsc0026yn.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Dziś pytanie - dziś odpowiedź:

Kupiłem ostatnio nowy wypust Visconti Blue. Ten w plastikowym grzybku. Fantastyczny granat, ale znacząco różni się od koloru zaprezentowanego w recenzji (jest ciemniejszy). Jeśli chodzi o skalę jasności/nasycenia, to ja bym to podał tak (od najjaśnieszego do najciemniejszego):

WM Florida -> Parker Blue -> Visconti Blue.

Mi się Visconti najbardziej podoba z tych trzech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...