Skocz do zawartości

Diamine Deep Magenta, czyli cyklamen purpiórowy


bosa

Polecane posty

W życiu każdej kobiety przychodzi taki moment, że chce sobie porządny róż znaleźć. W różnych tego słowa znaczeniach, u mnie padło na atrament. No, żeby nie przedłużać i zakończyć dorabianie filozofii do argumentów emocjonalnych proszę o oklaski i fanfary – przed Wami Diamine Deep Magenta.


DSCF2349_zpsbree5lyc.jpg


Inkaust przypomina mi niezmiernie tego oto kwiatuszka:


1-cyklamen-469.jpg


Próba pisma:


DSCF2351_zpsnuguljai.jpgDSCF2353_zpspbjlqwst.jpgDSCF2354_zpsibpznmvx.jpgDSCF2356_zpsmjorhvyl.jpgDSCF2358_zps8yjuz905.jpg


Suche męskie fakty:


Schnięcie: poprawne


DSCF2350_zpsqjn0t9cq.jpg


Przepływ: ekspresowy


Startowanie: równie ekspresowe


Wypełzanie na stalówkę: minimalne


Cieniowanie:  Mocniejsze na Oxfordzie i innych mało chłonnych papierach. Na chłonniejszych kolor"rozpływa się" bardziej równomiernie, choć nadal widoczne.


DSCF2355_zpsj8usn0ve.jpg


Strzępienie: brak


Nasycenie: duże.


DSCF2357_zpskq89rg7f.jpg


Podsumowując


Jest naprawdę bardzo, bardzo przyjemny. Chętnie strzeliłabym sobie kałamarz. Myślę, że by zszedł bez większych problemów, bo kolor w miarę ciemny, coś pomiędzy różem a fioletem, bardzo przyjemnie się go czyta, zwłaszcza gdy współgra z jakimś pięknym granatem. A teraz kończę, wybaczcie, idę szukać magentowej sukienki :D


 


Dziękuję Wam za uwagę


Bosa


 


PS - jeśli chcecie poczytać więcej recenzji, zapraszam Was wszystkich serdecznie    :)


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle świetna recenzja, z pasją :clap1:

Ale ja już chyba za stary jestem, żeby pisać takim kolorkiem :(

 

Jeden z moich wykładowców na studiach podpisywał indeksy takim właśnie atramentem - więc nie mów, że wiek jest tu ograniczeniem (pewnie bez znaczenia był fakt, że prowadził zajęcia z "seksuologii"...). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za dobre słowo :)

 

Opuściła nam się Koleżanka....jakimiś kwiatkami oczy nam mydli. Babeczek żądamy..

 

przepis_dnia_48_kruche_babeczki_z_owocam

 

Czy Panowie czują się przebłagani?

 

 
 

Ale ja już chyba za stary jestem, żeby pisać takim kolorkiem  :(

 

Jeden z moich wykładowców na studiach podpisywał indeksy takim właśnie atramentem - więc nie mów, że wiek jest tu ograniczeniem (pewnie bez znaczenia był fakt, że prowadził zajęcia z "seksuologii"...). 

 

 

Widzisz, Markol, jeszcze świetlana przyszłość przed Tobą.
 

Jak zwykle świetna recenzja :D Polecam do kompletu dokupić sobie różowego Pelikana  :lol:

 

A fe! Jak Pelikany kocham, nie ma mowy!

 

Świetna recenzja, świetny kolorek. Może się skusze, bo sukienkę w tym kolorze akurat mam :D

 

O, to zazdraszczam! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...