Skocz do zawartości

Parker Sonnet, czy wyrób sonnetopodobny?


Sebek

Polecane posty

Witam, chciałbym się zapytać, czy pióro które niedawno kupiłem na allegro jest oryginalnym Sonnetem. Moje wątpliwości wzbudziła ilość nacięć na klipsie (to ma 2x7) [1]. Na kolejnym zdjęciu [2] widoczna jest stalówka. Pióro otrzymałem w takim opakowaniu [3]. Na ostatnim zdjęciu [4] widoczna jest instrukcjo-gwarancja (czy te pola nie powinny być wypełnione?).

 

44b903ccd4bfb.jpg51d3476b97369.jpg900e024567492.jpg8da1ad9110854.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach nie widać niczego...

Dokładnie tak. Zdjęcie stalówki w odpowiedniej jakości z góry i od strony spływaka wiele by powiedziało.

No i cena za pióro :) jeśli była "okazyjna" to podróbka na 100% kupiona za 11USD z "papierami" i "pudełkiem" na Ali..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą niepokojącą sprawą jest opakowanie zbyt tandetne jak na ten model o ile mi wiadomo sonnety są sprzedawane w bardziej "ekskluzywnych" opakowaniach 

 

http://pilotfish-images.co.uk/Pens/Parker_Pens/Parker_Sonnet_FP_MB_GT_Box.JPG

 

https://edjelley.files.wordpress.com/2014/01/pen-sale-january-2014-12.jpg

 

Druga rzecz sklepowa cena takiego modelu to ok 350 zł, jeśli sprzedający wystawia większą partię po dużo niższej cenie to zdecydowanie sugeruje podróbki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cztery i narzekam na 50% ;)

Sonneta w identycznym opakowaniu kupiłem w polskim sklepie stacjonarnym z fakturą i kartą gwarancyjną.

Ceny też są różne. Na wyprzedażach modele ze stalową stalówką bywają dostępne za ok. 200 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...