Skocz do zawartości

Pelikan M600 Pink


konis

Polecane posty

Chciałem jeszcze dodać jedno.

Ponieważ prawie wszystkie moje pióra są, lub kiedyś były czarne, może to nie zabrzmi szczerze. Ale takie jest :P

Bardzo lubię różnorodność i mógłbym się z takiego pióra cieszyć. :)

Jakby była akcja forumowego zamawiania to wchodzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze dodać jedno.

Ponieważ prawie wszystkie moje pióra są, lub kiedyś były czarne, może to nie zabrzmi szczerze. Ale takie jest :P

Bardzo lubię różnorodność i mógłbym się z takiego pióra cieszyć. :)

Jakby była akcja forumowego zamawiania to wchodzę.

... i moja wiara w człowieka została zachwiana... ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ostatnio kobiet w różach tego typu widuję tylko w przedziale wiekowym 3-6 i 600-ka cokolwiek wydaje mi się za duża, no chyba, że jako łopatka do piaskownicy. Gdyby zamiast tego pink użyli koloru z powyższego zdjęcia (którego fanką nie jestem wcale) to byłoby coś, tak... tak to nie wiem co to jest i zaryzykowałabym tezę, że jest to jednak pióro dla mężczyzn, którzy nie mają pojęcia co kobiecie kupić i pewnie część z nich wybierze tę stereotypową podpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako feministka zwracam Ci uwagę, Mariuszu, byś nie wywierał presji kolorystycznej na kobiety przebywające pod Twoim dachem. To czysty mobbing jest ;)

Jaki tam mobbing - znam swoją żonę na tyle, że wiem że na pewno by takiego nie kupiła podzielając moje zdanie, bo ona generalnie nie lubi takich "słitaśnych" gadżetów (i całe szczęście) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na FPN Pelikan kazał swojemu dytsrybutorowi (Iguanasell) ściagnąć fotki tego modelu i Amethysta. Wstydzą sie najwyraźniej ;)

Też bym się wstydził... :D

Btw Oglądał ktoś film "Legalna Blondynka"...? (Jak nie to polecam!). Jej by pasował jak znalazł. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pióro w zasadzie nie wiadomo dla kogo jest, bo ciężko mi wyobrazić sobie poważną kobietę z takim różowo-biało-złotym Pelikanem. Dla dziewczynek w wieku kucykowo-lalkowym też nie bardzo, bo raczej takie dziecko nie będzie nosiło do szkoły Pelikana za 1500 zł. Kolekcjonerzy pewnie kupią, bo wszystko kupują to i różowym Pelikanem nie pogardzą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...