Skocz do zawartości

Pelikan Hub wrzesień 2015 - rejestracja


kasiasemba

Polecane posty

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Andrew

Pójdziesz do św. Lipki na kolanach to będzie Ci wybaczone :P

 

Prędzej do monopolowego pójdę i przyniosę wkupne :D:P

 

 

STOP, co ja piszę, co ja plotę! Nasamprzód napisałem, następnie dopiero pomyślałem - przecież ja mam jednego Pelikana, a to już jest praworządna przepustka, aby bramy zostały mi roztworzone! :ph34r:

 

Czyli będę musiał sam tymi winklami chodzić  :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja się zastanawiam czy dam radę w tym terminie. Chyba, że się zarejestruje a jak nie dam rady to nie przyjadę. Pomyślę jeszcze.

Ależ oczywiście że się zarejestruj, jeśli nie dotrzesz,  podzielimy się Twoimi próbkami  ;) 

 

Tak serio, jakby ktoś miał wątpliwości, spotkanie jest dla wszystkich i nie trzeba mieć Pelikana ani żadnego innego ptaka... ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście że się zarejestruj, jeśli nie dotrzesz,  podzielimy się Twoimi próbkami   ;)

 

Tak serio, jakby ktoś miał wątpliwości, spotkanie jest dla wszystkich i nie trzeba mieć Pelikana ani żadnego innego ptaka... ;p

No to się zarejestrowałem. A w razie czego mam atrament Pelikana Konigsblau to mogę iść :P Gdybym jednak nie mógł dotrzeć to dam znać. Może z 1 próbkę mi wyślecie na smaka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Się dzieje się.

 

Mam małą listę życzeń: jeśli ktoś ma w swoich zbiorach następujące pióra, bardzo chciałbym zobaczyć je na własne oczy: współczesna Aurora 88, Montegrappa Fortuna, Platinum 3776 Sai / Shoji / Yamanaka, Sailor Pro Gear, Visconti Opera, Delta Dolce Vita, Pilot Custom Heritage 823.

 

​Będę miał ze sobą trochę piór, które chętnie udostępnię do oględzin (Omas Ogiva, Sailor 1911 Black Luster itp.)

 

Dodatkowo gdyby ktoś dysponował Vert Empire i Cafe des Iles i Rouge Caroubier J. Herbin, chętnie odlałbym sobie kapkę. To samo dotyczy atramentów Grafa: Carbon Black, Garnet Red, Stone Grey i Cobalt Blue.

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się dzieje się.

 

Dodatkowo gdyby ktoś dysponował Vert Empire i Cafe des Iles i Rouge Caroubier J. Herbin, chętnie odlałbym sobie kapkę. To samo dotyczy atramentów Grafa: Carbon Black, Garnet Red, Stone Grey i Cobalt Blue.

 

Vert Empire i Garnet Red mam to zabiorę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...