Skocz do zawartości

Eleganckie pióro do 3000 pln


Polecane posty

Hm... Za takie pieniądze kupiłbym na Twoim miejscu dwa pióra. Jedno do pisania na codzień z cienką stalówką - E lub EF, tak jak potrzebujesz. Drugie do podpisów z grubszą - B. To moga być takie same modele lub jeden nudny klasyczny a drugi bardziej ekstrawagancki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skarpetki? :D

A poważnie - popieram propozycje zakupu 2 piór w cenie do 3k. Np. Pelikan Stresemann + Edison Mina w jakimś ulubionym kolorze.

No wiesz, jakby po drugiej stronie usiadł gość z piórem MB, zegarkiem Tag Heuer i skarbetkami z Fredem Flinstonem to bym się poważnie zastanowił :).

Co do dwóch piór to jest to jakaś myśl, tylko pytanie czy o to właśnie chodzi. Myślę, że to kwestia indywidualnego podejścia tak jak z zegarkami. Jeden będzie wolał dwa Tissoty i Atlantica a drugi kupi jednego Taga albo Longinesa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam Tag. Teraz to go często do dresów noszą...

Mazzuoli manometro lub Eberhard żeby dużo nie szukać i z funduszem nie przesadzić...

 

A wracając od tematu.

Duże stalówki np. M1000 gdy piszesz lekko piszą cienko (mówię o F-kach), chociaż nie bardzo jak zaznaczałem powyżej maczkiem

(choć ja piszę nim kratka w kratkę i nie mam z tym problemu - ale w mojej opinii to jeszcze nie maczek..)

po lekkim dociśnięciu poprzez samą swoją "długość" zaczynają fleksować, czyli linie akcentowane są zdecydowanie (kilkukrotnie) grubsze. Podpis wygląda więc dość okazale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...