Skocz do zawartości

Montblanc Black&White – nowości na sezon 2015 oraz 2016 – Kr


Mariusz888

Polecane posty

"W dniu 30 maja bieżącego roku w Krakowie w Butiku Montblanc, nadarzyła się okazja do przyjrzenia się nowościom, które marka wprowadza na sezon 2015 oraz 2016. Wydarzenia „Black & White Weekes” odbywają się na całym świecie. W tym roku Polska znalazła się na 4 miejscu w kolejce do prezentacji tej „wędrującej” kolekcji, tak więc można powiedzieć, że nasz kraj znalazł się na uprzywilejowanej pozycji. Mowa wprowadzająca należała do Dyrektor Marketingu Montblanc – Pani Izabeli Gałęzy.


Z uwagi na fakt, że niektóre nowości będą miały swoją premierę dopiero za pewien czas, to nie mogę Wam zdradzić zbyt wielu szczegółów. Z tego też względu niektórym produktom nie można było robić zdjęć -jest to dla mnie jak najbardziej zrozumiałe i nastawiałem się na taką sytuację od samego początku. Wbrew pozorom nie jest to aż taka niedogodność jak mogło by się wydawać, ponieważ szereg zaprezentowanych produktów dostępnych już w sprzedaży i nie jest objętych klauzulą „jeszcze niedostępne”. Pokaz w pełni sprostał naszym oczekiwaniom. Wszystko co zostało zaprezentowane, było warte zobaczenia i z pewnością warto na te produkty czekać. Nawet bez zdradzania szczegółów muszę przyznać, że zmian i nowości zwłaszcza w zakresie przyborów piśmienniczych jest sporo i prezentują się one bardzo dobrze."


 


Czytaj całość


 


montblanc_blackandwhite2015sm-21.jpg


 


montblanc_blackandwhite2015sm-14.jpg


 


montblanc_blackandwhite2015sm-28.jpg


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujący post, ale wyznam szczerze, że mnie MB w ogóle nie bierze :)

MB to taka firma, że albo pewne modele podobają mi się bardzo (w tym np nowe Blue Hour), albo kompletnie nie podobają. Czy do MB trzeba dojrzeć? Chyba nie - wychodzę z założenia, że nie ma się co przekonywać na siłę :) Ja mam ten problem, że mnie się podoba masa piór, a firma jest mi w zasadzie obojętna bo nie jestem z tych którzy kupują pióra wyłącznie jednej firmy. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś przekonał @Alveryn i nie żałuję. MB poza wszystkim robi na prawdę dobre pióra i gdybym miał kupić kolejne to kupowałbym je bez wahania. MB to swoista stylistyczna klasyka plus pewna marketingowa otoczka luksusu (może ciut snobizmu też by się znalazło), to akurat mi się niespecjalnie podoba. Jednak jak się odsieje tę otoczkę, to wiele osób które miało okazję pisać tymi piórami, oczywiście winien to być sprawny oryginał inaczej cała zabawa nie ma sensu potwierdza, że to są na prawdę bardzo dobre produkty. Na przykład miałem taką "Montblanc'ową sesję " na PenShow 2014 - Tom Westerich (penboard.de) pokazał mi kilkanaście MB z różnych okresów produkcji i w różnym stanie technicznym. Tom to pendoctor dużej klasy i przyznam, że trochę otworzył mi oczy na tę Markę. :D

@Marisz888 - świetny tekst, duże podziękowanie. :)

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się kompletnie na MB, więc proszę o wybaczenie, jeśli zadam trywialne pytanie: jaki to konkretnie model?

montblanc_blackandwhite2015sm-29.jpg?w=6

 

Słabo go tam widać na zdjęciu, a jakoś tak najbardziej mnie zainteresował.

 

Co do "szkieletora" - to ten akurat jest zupełnie nie w moim guście.

 

PS. Przepraszam za podebranie zdjęcia z bloga - mam nadzieję, że przez to nie zostanę wpisany na czarną listę :ph34r:

Edytowano przez herbatnick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie - to właśnie ten model i jest on w kolorze czarnym, ale może wyglądać na inny bo światło w gablotach ma inną temperaturę barwową niż to w suficie butiku, a dodatkowo nałożyło się jeszcze odbicie w szybie gabloty.

 

 

PS. Przepraszam za podebranie zdjęcia z bloga - mam nadzieję, że przez to nie zostanę wpisany na czarną listę :ph34r:

Luuuuuzik - to przecież zadne podebranie - już nie mówiąc, że użyte w założony przeze mnie wątku :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki norbie. Faktycznie wygląda to na Heritage 1912 - sprawdziłem teraz na szybko zdjęcia w sieci i się zgadza. Muszę powiedzieć, że, przynajmniej wizualnie, to pióro podoba mi się dużo bardziej niż wszelkie Majstersztyki  :huh:

 

 

edit:

 

Luuuuuzik - to przecież zadne podebranie - już nie mówiąc, że użyte w założony przeze mnie wątku :)

 

Ufff.... :)   A tak przy okazji - super zdjęcia!

Edytowano przez herbatnick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...