Skocz do zawartości

Ile macie atramentów?


kasiasemba

Polecane posty

Zważywszy, że na jednym konwerterze o pojemności 1,1 ml pisze się mniej więcej przez tydzień to wychodzi 7622 tygodnie, czyli jakieś 146 lat - totalne szaleństwo! B)

Chyba jakąś XFką. Mi Pelikan M200 który mieści koło 1,7 ml ledwo wystarcza na jeden szkolny dzień.

A co do liczby atramentów, to też nie rozumiem jak można umieć wybrać cokolwiek w takim nawale. Z dziesięć to tak maksymalnie, jak dla mnie, inaczej zamiast napełnić pióro medytowałabym nad buteleczkami. :D

Policzyłam dzisiaj swoje naboje. Poszło szybko, bo mam ich całe zero ;) i tak zapewne pozostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...

Jak to mówią : od przybytku głowa nie boli, ale tyle dobra, które ma Ender... Zastanawiam się, czy On ma  kiedykolwiek dylemat, którego atramentu użyć?

 

Nigdy... :P

 

dylematy to mają te osoby co same nie wiedzą co chcą...

 

no i nie dodałem patronów,...

 

chociaż mam to raczej nie używam,... wyjątkiem są nowe Kaweco, cały czas się zastanawiam czy nie przerobić je na dropery...

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamon, @visvamitra - jakoś mnie to nie zaskoczyło, ciekawe dlaczego. ;) Ale słuchajcie, to może zorganizujemy kiedyś spotkanie forumowe stricte atramentowe? Takie spotkanie tematyczne w stylu - jaki masz "colour paradise" z piórami na dalszym planie?

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz tylko, czy więcej niż piór :)

 

No nie! Piór mam trochę więcej. Ale pocieszyłeś mnie! Czyli do momentu, w którym ilość atramentów nie przekroczy ilości piór jest OK?

Kamień spadł mi z serca!   ;)

Edytowano przez adamon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamon, @visvamitra - jakoś mnie to nie zaskoczyło, ciekawe dlaczego. ;) Ale słuchajcie, to może zorganizujemy kiedyś spotkanie forumowe stricte atramentowe? Takie spotkanie tematyczne w stylu - jaki masz "colour paradise" z piórami na dalszym planie?

dobry pomysł, ale nie wyobrażam sobie taszczyć tego wszystkiego np do Warszawy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamon - jest zdecydowanie OK. Powiem więcej. To oznacza, że masz za mało atramentów :) Możesz spać spokojnie.

No właśnie takie miałem przekonanie, ale przeżyłem chwilę zwątpienia.

Ale już mi przeszło. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...