Skocz do zawartości

Wymiana listów


piter22

Polecane posty

Poprosiłam o dopisanie do listy uczestników zabawy. Teraz chciałabym ogłosić, że w życiu nie dostałam żadnego listu i bardzo na Was liczę w tej kwestii ;) Ja o ich pisaniu wiem tyle, że zaczynają się od Dear Sir or Madam i kończą na Yours faithfully. Pomiędzy tym powinno się znajdować 120 - 150 słów. Ale chyba jednak nie całkiem o takie listy tutaj chodzi...

 

Maturalnych schematów nie należy przechowywać w pamięci długotrwałej, trza się wyzbyć natychmiast! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 193
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...

Leżąc z gorączką w łóżku szósty dzień zajrzałam na forum, bo już mam dość przymusowego leżenia. Odkryłam przypadkowo ten temat i jestem zainteresowana. Pisanie listów, naklejanie znaczków, używanie różnych piór i atramentów... rozmarzyłam się. Poproszę o dopisanie mnie do listy. Kochani napiszcie do mnie chociaż jeden, krótki list :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

O rany! Dzisiaj zarejestrowałam się na forum przy okazji poszukiwania opinii o piórach i trafiłam na ten wątek. Chętnie dołączę się do zabawy :), bo zatęskniłam za słowem otrzymywanym na papierze. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wysłałam chyba ze 20 kartek i ani jednego maila czy SMSa, niestety prawie żaden z adresatów nie podjął wyzwania :|. Czasem piszę kartki do 2 osób - tak bez okazji - bo po prostu to lubię, a także dlatego że nie mogę się oprzeć zakupowi ładnej, zabawnej, śmiesznej kartki, a potem podzielenia się moją radością z innymi :)

Powiecie mi jak to działa? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeb zarobić listę. Mogę się podjąć. ABu jednak nie było to takie jałowe to potrzebuję danych:

 

1. nick

2. Płeć

3. Wiek

4. Zainteresowania

 

Na podstawie tego będzie można sobie dobrać partnera - ów do pisania listów.

 

Proszę chętnych do zabawy o kontakt na prv z powyższymi danymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Wątek się zestarzał. Może spróbujemy go wznowić i zachęcić innych?

Otwieranie, czytanie, pisanie, zamykanie listu - niezmiernie fascynujące czynności!

 

Sam poszukuję nowych osób do wymiany korespondencji. Ktoś może jest zainteresowany?

Przebiega to luźno, bez większych zobowiązań - dla zabawy :)

 

Jeśli nie mamy punktu zaczepienia, to możemy skorzystać z tematów napisanych przez Kasię w tym wątku - opisać nasze miasto, wakacje, codzienne życie, ulubione czynności i wiele wiele więcej. Wszystko to może być doprawione odrobiną (lub trochę większą odrobiną :D) pióromaniactwa.

 

Tak jak wspomniał Mayardil - możemy podać naszą płeć, wiek, zainteresowania, aby uzyskać punkt zaczepienia w korespondencji.

Gorąco zachęcam!

 

Adresy możemy przesyłać sobie przez prywatną wiadomość.

Zainteresowani?

 

W mojej (i nie tylko) stopce jest umieszczony link do tego wątku i stosowna informacja o tym, że biorę udział w wymianie listów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...