Skocz do zawartości

Kaweco Classic Sport - transparentne


Polecane posty

Tak ten smar się nada. Ja kupiłem w Leroy merlin: https://www.leroymerlin.pl/warsztat/chemia-warsztatowa/srodki-smarujace/smar-silikonowy-9072-40-g-cx-80,p139562,l967.html  Ogólnie w sklepach sanitarno - budowlanych bywają takie smary. Ale trzeba dobrze szukać, bo w takim OBI nie mieli nic takiego, tylko w sprayu a nie o to chodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten smar się nada. Ja kupiłem w Leroy merlinhttps://www.leroymerlin.pl/warsztat/chemia-warsztatowa/srodki-smarujace/smar-silikonowy-9072-40-g-cx-80,p139562,l967.html  Ogólnie w sklepach sanitarno - budowlanych bywają takie smary. Ale trzeba dobrze szukać, bo w takim OBI nie mieli nic takiego, tylko w sprayu a nie o to chodziło.

 

O! I to jest najcenniejsza informacja, bo akurat do Leroya mam blisko :)

Dzięki!

 

Pewnie sobie takiego demonstratorka sprawię do kompletu z klasycznym czarnym którego już mam i jakiś fajny kolor wleję do środka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne pióro, szkoda tylko, że takie małe. Z ciekawości, jest może większa wersja?

 

Jak założysz skówkę z tyłu, to takie bardzo małe nie jest ;)

 

Ale jest coś takiego jak Kaweco Special - podobne stylistycznie ale już pełnowymiarowe ;)

 

Recenzja tutaj:

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/8743-kaweco-special-doros%C5%82y-sport/?hl=kaweco

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i też ma pełnowymiarową cenę ;) Może sprecyzuje co oznacza dla mnie stwierdzenie "fajne pióro". Chodzi o możliwość nalania atramentu do plastikowego, przeźroczystego korpusu i wymianę stalówki na taką jak lubię :D Dlatego Kaweco Special jest dla mnie tylko interesujące, ale na bycie "fajnym" trochę za drogie i za czarne ;)

Edytowano przez RRR
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i też ma pełnowymiarową cenę ;) Może sprecyzuje co oznacza dla mnie stwierdzenie "fajne pióro". Chodzi o możliwość nalania atramentu do plastikowego, przeźroczystego korpusu i wymianę stalówki na taką jak lubię :D Dlatego Kaweco Special jest dla mnie tylko interesujące, ale na bycie "fajnym" trochę za drogie i za czarne ;)

 

No cóż. Starałem sie, ale za krótko jestem na forum jeszcze żeby znać preferencje współforumowiczów.

Skupiłem się na Twoim pytaniu o większą wersję.

 

A sporty są całkiem fajne za to i mam plan na rozbudowanie zestawu sportów (póki co mam jednego, czarnego). Plan obejmuje: transparentnego, ALsport i ACsport ;)

Zobaczymy. Niestety ACsport jest drogi  :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...