Skocz do zawartości

Na ile stron starczy nabój atramentu?


vannolot

Polecane posty

Dzień dobry!

Pytanie może trochę śmieszne, może zagadka, ale jak dotąd nigdy nie zwróciłem uwagi na ile starczy nabój atramentu w Pilocie 78g ze stalówką F! Mam tylko jeden nabój koloru który mi jest potrzebny do napisania czegoś i nie mam pojęcia czy on mi starczy :P A zależy mi, by wszystko było zrobione jednym kolorem! Może temat powinien być gdzieś w kawiarence, no ale jak już tu szukałem, to tu zostałem :D

Pozdrawiam i dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starczy to jest uwiąd.

 

Jeśli przypuszczenia pitzmakera są słuszne, powinno Ci na podstawę z polskiego wystarczyć, ale może weź jednak lepiej coś zapasowego poza tym :D

Edytowano przez bosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vannolot nam już tak wyrósł?!

 

 

Ta młodzież coraz szybciej rośnie :(Czuję się staro  :cry:

 

Wspólnie mamy syndrom rodzica? Nie denerwujcie mnie! 

(jako stary znawca tematu nabojów i tej stalówki mówię: idź synu! pisz! I nie zawracaj sobie głowy zapasami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Ludzie! 
Ja jeszcze mały limbus, 1 klasa, gdzie mi tam do matury :D List pisałem, potrzebowałem pewności, że starczy mi na cały, a miałem jeden jedyny nabój zielonego Pelikana Edelstein'a :D Na szczęście zostało i zostanie pewnie jeszcze na kolejne listy! Dziękuję wszystkim za pomoc :D |
 

vannolot nam już tak wyrósł?!

Na szczęście jeszcze nie, trzeba się jeszcze "doedukować", ale co to są 2 lata..?! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrew

Uff...

To młodzież teraz listy pisze? Nie ukrywam, że jestem miło zaskoczony :D A dwa lata zlecą jak z bicza strzelił ;)

Edytowano przez iAndrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...