Skocz do zawartości

Waterman - gdzie dokonać naprawy?


Czacki

Polecane posty

Hej,

 

Z wiekiem moje półtoraroczne pióro Waterman hemishpere pisze coraz gorzej, tzn. ma problem z szybkim rozpoczęciem pisania. Kiedy piszę ciągiem to jest ok, ale przy odrywaniu łapy już pierwsze kilka cm potrafi pojechać "na sucho" bez pisania, co mnie strasznie denerwuje. Wygląda to tak:

 

u4Tpy2p.png

 

Rysowałem z dołu do góry, od niebieskiej do niebieskiej, jak widać nie zawsze "łapało" a czasem wcale.

 

Używam oryginalnych nabojów Watermana, pióro płukałem ze dwa razy - niestety nic to nie dało.

 

Pomyślałem, że wyślę na serwis, ale... nie mam pjęcia, jak się za to zabrać. Znalazłem mail do - podobno - serwisu producenta: manieczki.reception@newellco.com. Napisałem - oczywiście zero reakcji.

 

Napisałem do sklepu, który sprzedał mi pióro, ale pewnie nikt nawet maila ode mnie nie przeczytał. Zero reakcji.

 

Czy ktoś wie, gdzie mogę się z tym zgłosić? mam paragon i podstemplowaną kartę gwarancyjną więc powinno być (chyba) bez problemu?

 

No chyba, że to normalne, że to pióro tak pisze, ale wtedy niestety wygrywa pierwszy lepszy długopis...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw, zanim będziesz chciał gdziekolwiek wysyłać, odkręć sekcję, wyjmij nabój, wrzuć tę sekcję do szklanki, zalej ciepłą wodą i dodaj trochę płynu do naczyń. Zostaw w tej miksturze na całą noc, na drugi dzień wypłucz porządnie pod bieżącą wodą, odłóż na kilka godzin do wyschnięcia i zobacz czy pomogło. Jak nie to wtedy musisz kombinować dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, i to cały mój problem - kto jest przedstawicielem Watermana w Polsce? ;)

Newell Rubbermaid

Office Product SAS Dept.

Manieczki

ul. Wybickiego 2

63-112 Brodnica

Tel: 61 281 42 00

Zresztą więcej znajdziesz w wątku: http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/656-serwis-waterman-recenzja/

 

Pozdrawiam!

PS. Ale pierw naprawdę lepiej go wymocz! To działa a i sobie i serwisowi oszczędzisz nerwów (no i nie musisz rozstawać się z piórem!)

Edytowano przez mide
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newell Rubbermaid

Office Product SAS Dept.

Manieczki

ul. Wybickiego 2

63-112 Brodnica

Tel: 61 281 42 00

Zresztą więcej znajdziesz w wątku: http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/656-serwis-waterman-recenzja/

 

Pozdrawiam!

PS. Ale pierw naprawdę lepiej go wymocz! To działa a i sobie i serwisowi oszczędzisz nerwów (no i nie musisz rozstawać się z piórem!)

To nie są aktualne dane.

Adres się zmienił na:

 

Newell Poland Services Sp. z o.o.

Office Product SAS Dept

Plac Andersa 7

61-894 Poznań

 

Osoba kontaktowa:

Daniel Dolniak

tel. +48 61 6398005

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...