Skocz do zawartości

Zegarki i Pióra – 1 urodziny bloga! KONKURS!


Mariusz888

Polecane posty

Blog „Zegarki i pióra” obchodzi swoje 1 urodziny. W związku z tym postanowiłem podziękować Wam za czas spędzony podczas czytania postów oraz oglądania tworzonych przeze mnie zdjęć. Zegarki i pióra to hobby, które wciągają bez reszty – im więcej poświęcam im czasu, tym bardziej mnie pasjonują. Mam nadzieję, że i Was pochłonie, któraś z tych pasji, a może (tak jak w moim przypadku) obie.

 

Przejdź do strony z konkursem

 

konkurs1_gfx2_2.jpg?w=670&h=334

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świętowanie na całego.:D Ja mam tylko techniczne pytanie w kwestii zgłoszenia. W regulaminie wskazano dwa sposoby udzielenia odpowiedzi na pytanie:

odpowiedzi należy udzielić za pomocą:

  • formularza kontaktowego umieszczonego na stronie Zegarki i Pióra we wpisie dotyczącym konkursu bądź w zakładce „Kontakt”
  • za pomocą funkcji „wiadomość” na profilu Facebook’owym strony Zegarki i Pióra

 

 

Dobrze rozumiem, że należy odpowiedź zgłosić jednocześnie obydwoma kanałami, czy wystarczy jednym i są to dwie równorzędne możliwości?

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs, konkurs?! :bunny01: :bunny01: :bunny01:

Tak - konkurs :) Zachęcam do wzięcia udziału bo jak widać są tam:

 

Bogate nagrody :o

:)

 

Świętowanie na całego. :D Ja mam tylko techniczne pytanie w kwestii zgłoszenia. W regulaminie wskazano dwa sposoby udzielenia odpowiedzi na pytanie:

 

Dobrze rozumiem, że należy odpowiedź zgłosić jednocześnie obydwoma kanałami, czy wystarczy jednym i są to dwie równorzędne możliwości?

Wystarczy jedno zgłoszenie - tj albo przez formularz we wpisie konkursowym, albo przez zakładkę kontakt, albo jeżeli ktoś woli, to można również wysłać wiadomość dla strony Zegarki i Pióra przez odpowiednią funkcję na Fb :) Wszystkie możliwości są równorzędnie traktowane :)

Edytowano przez Mariusz888
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i ja odpowiedziałem na pytanie konkursowe  redface  Mam tylko wrażenie, że formularz na stronie rozwalił całe formatowanie tekstu i dostaniesz ścianę liter bez podziału na akapity :(

 

A sam konkurs fajny, bo i temat ciekawy - zmusza do zastanowienia i napisania paru słów :) A nagrody tłuste :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Andrew

Również tu bardzo dziękuję organizatorowi za taki fajny konkurs i docenienie mojej pracy, a sponsorom za bardzo fajne nagrody :D No i gratuluję pozostałym zwycięzcom! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję:) Cieszę się jak nie wiem co, bo... cieszę się jak nie wiem co.:) Gratuluję wszystkim laureatom i laureatkom:D Słowa podziękowania dla Mariusza, autora bloga zegarkiipiora.com, który konkurs zorganizował i sponsorów, którzy przyłączyli się do świętowania pierwszych urodzin bloga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...