Skocz do zawartości

Pelikan 400 pokrętło tłoka


_ded_

Polecane posty

Udało mi się kupić Pelikana 400 ze zrujnowanym (połamanym i spadającym z gwintu) pokrętłem.

No i w związku z tym taki dynks mi jest potrzebny aby pióro doprowadzić do porządku. One są jako całość z tym świderkiem-korkociągiem od tłoka jak się nie mylę.

Jeśli ktoś dysponuje i chce się pozbyć to proszę o informację. Zapłacę ile będzie trzeba, najlepiej okropnie mało. :P

Idealnie byłoby w kolorze pasującym do żółwika, czyli lekko brązowe, lecz zwykłe, czarne też załatwi sprawę.

Dziękuję.

Edytowano przez _ded_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E e, nie ma części połamanych, a brakuje kawałka ok 5mm szerokości i wysokiego powyżej gwintu.

To co zostało trochę popękane i podrapane konkretnie. Raczej bym wolał nie łatać - trochę nie ma czym; chcę żeby było ładnie ;)

Właśnie w nim dłubałem, okazało się że nie zaciąga płynów bo uszczelka odpadła e swojego miejsca i została przy sekcji. Muszę rozbebeszyć do rosołu żeby zobaczyć czy to się da połączyć wogóle czy się rozpadło na amen.

Ktoś tu nieźle dłubnął w tym żółwiu.

Sprzedający ani pisnął że bebechy w kawałkach. Nie będę robił scen bo to trochę wyzwanie ;) i moje ryzyko, ale obiektywnie to opis na aukcji był, przepraszam, z tyłka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...