Skocz do zawartości

Waterman Ombres Et Lumières Collection


piotrsajnog

Polecane posty

Kolega Markol chyba jest zdania, że czarny i biały to w ogóle nie są kolory ;) Sam nie wiem, które z tych piór wygląda najlepiej w tym zestawieniu. Najbardziej chyba pasuje mi Carene i Perspective, gdzie fajnym dodatkiem jest duża powierzchnia elementów w kolorze srebra.

Edytowano przez piotrsajnog
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Trzeba będzie zobaczyć na żywo. Mnie się na przykład najbardziej podoba drugi od lewej, to chyba Perspective, o ile mnie wzrok nie myli ;)

 

Smaczek na blogu Gouletów jest niestety parę linijek niżej:

 

Pricing for the fountain pen version will be $130 for the Hemisphere, $185 for the Expert, $200 for the Perspective, and $385 for the gold-nib Carene.

 

Jak się jeszcze doliczy koszt wysyłki i ewentualny VAT, to chyba mi się to mniej podoba :(

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Mnie się podobają tzn. może nie "rzucają na kolana", ale ogólnie fajne :)

 

Nie mówię, że nie są fajne, tylko przewidywana cena trochę wyrywa z butów.

Prawie 800 zł za WM Perspective czy prawie 1500 zł za Carene, plus koszt przesyłki, plus ewentualny haracz dla Skarbu Państwa w wysokości 23% to gruba przesada.

Niedawno kupiłem używaną Perspektywę na Allegro za 200 zł, w bardzo dobrym stanie i uważam, że to pióro mniej więcej jest właśnie tyle warte, więc czterokrotność (co najmniej) tej sumy za czarno-białe wariacje? Dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że nie są fajne, tylko przewidywana cena trochę wyrywa z butów.

Prawie 800 zł za WM Perspective czy prawie 1500 zł za Carene, plus koszt przesyłki, plus ewentualny haracz dla Skarbu Państwa w wysokości 23% to gruba przesada.

Niedawno kupiłem używaną Perspektywę na Allegro za 200 zł, w bardzo dobrym stanie i uważam, że to pióro mniej więcej jest właśnie tyle warte, więc czterokrotność (co najmniej) tej sumy za czarno-białe wariacje? Dziękuję :)

Ja napisałem, że fajne wizualnie. Natomiast ceny to z kosmosu - 1500 to za Carene to bardzo, ale bardzo gruba przesada (zresztą pozostałe również) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...