Skocz do zawartości

Cześć


Szeryf

Polecane posty

Cześć,

moja przygoda z piórami zaczęła się w na początku podstawówki Parkerem 25 który niestety za długo nie wytrzymał, następnie było wiele różnych piór i z kategorii najtańszych parkerów i plastikowych nonameów, w ogólniaku trafiłem na Parkera 45 który mnie urzekł i nie pisałem niczym innym aż do połowy studiów kiedy to pióra poszły w odstawkę. Ostatnio odczułem wielką tęsknotę za stalówką i zacząłem aktywne poszukiwania pióra i tak trafiłem na forum, które na długo przykuło moją uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeryf, u mnie było bardzo podobnie. Niestety nie mam dla Ciebie najlepszych wieści, otóż powiem Ci co się teraz stanie. Zaczniesz czytać o piórach i czytać wiecej i zastanawiać się co teraz kupić itp. Będziesz czytał więcej i więcej, zaczniesz marzyć o różnych włoskich czy japońskich limitowanych edycjach. Następnie kupisz jakieś pióro, będziesz czytał dalej, kupisz następne. W którymś momencie uświadomisz sobie, że kupowanie jedengo (lub więcej) pióra miesięcznie to lekka przesada, ale będzie już za późno...hehe

życzę udanego powrotu do kulturalnego i miłej przygody w tym świecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pierwsze symptomy obserwuję: nie dość że nie mogę przestać czytać i oglądać to miałem kupić pisadło tak żeby dobrze pisało i wstydu nie przynosiło, a skończyło się na zamówieniu dwóch duke'ów i ślinotoku do kilku piór następnych oraz silnym symptomie pokemonów - muszę mieć je wszystkie:) Mam nadzieje że z czasem chociaż odrobinę się uspokoi bo i tak mocno nadszarpnąłem studencki budżet a jeszcze zakup Parkera 45 stalowego czeka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...